NVIDIA denetim masası ayarları nasıl olmalı?

ayuksell

Decapat
Arkadaşlar NVIDIA denetim masası ayarları nasıl olmalı? Orada ki ayarları kıssam ya da performansa çeksem oyun içi görüntü kalitesinde çok bir bozulma olur mu? Performansı arttırmak ama bunu yaparken görüntü kalitesinin çok bozulmamasını istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunlarda sıkıntı yaşamıyorsan oradaki ayarlarla oynamana gerek yok. Oyun içinden ayarlamak daha basit. Performansa çekersen kimi oyunlarda bozulma yaşanır.

Valla hocam ayarla olacak iş olsa sürekli yeni ürün çıkarmazlardı diye düşünüyorum. Bizim iki seçeneğimiz var ya kaliteyi ya performansı seçmek.

Rekabetçi oyunlar oynuyorsanız görüntü kalitesinden ziyade FPS önemli. Cisimlerin kenarlarının pürüzsüz bir ovalliğe sahip olması bir anlam ifade etmez. Dolayısıyla çok hafif bozulma karşılığında performansınızı biraz arttırmanız mümkün. Ben BF 5 için nvidia denetim masasından bazı ayarları kıstım, bazı ayarları da yüksek performansa çektim. oyun içinden de bazı gereksiz efektleri kapattım. Hiç de rahatsız etmedi.

Rekabetçi oyunlar oynuyorsanız görüntü kalitesinden ziyade FPS önemli. Cisimlerin kenarlarının pürüzsüz bir ovalliğe sahip olması bir anlam ifade etmez. Dolayısıyla çok hafif bozulma karşılığında performansınızı biraz arttırmanız mümkün. Ben BF 5 için nvidia denetim masasından bazı ayarları kıstım, bazı ayarları da yüksek performansa çektim. oyun içinden de bazı gereksiz efektleri kapattım. Hiç de rahatsız etmedi.
Evet doğru diğer tüm yorumlar donanımla alakalı sanıyorlar ki bu ayarı soran herkezin sistemi yetersiz

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı