NVIDIA Denetim Masası yok

kbkbrt

Hectopat
Daha fazla  
GeForce Experience güncelleme geldi güncellemeyi yaptıktan sonra NVIDIA Denetim Masası kayboldu. Hizmetler kısmında NVIDIA display container otomatik çalışıyor gösteriyor. Microsoft Store'dan yenisini yüklemeye çalıştım çalışan denetim masasıyla uyumlu değil uyarısını alıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende var ama kafasına göre bazen açılmıyor uygulama. Taa ki oturum kapatıp açınca kendine geliyor. Herşeyi denedim çözemedim. Yabancı bir forumda NVIDIA Denetim Masası bir uygulamayla çakışıyor olabilir demiş. Bencede öyle çözümü yok DDU ile kaç kere kaldırıp yükledim güvenli modda.

Denetim masasından kaldırmayın. DDU programı ile sürücüyü kaldırın, bilgisayarı yeniden başlatın. Orijinal NVIDIA sitesinden sürücüyü indirin ve kurulumda "Temiz kurulum yap" seçeneğini işaretleyin.

Denetim masasından kaldırmayın. DDU programı ile sürücüyü kaldırın, bilgisayarı yeniden başlatın. Orijinal NVIDIA sitesinden sürücüyü indirin ve kurulumda "Temiz kurulum yap" seçeneğini işaretleyin.
Temiz kurulumu seçsem acaba benim sorunum çözülür mü? DDU ile kaldırayım sonra kurarken Temiz Kurulum seçeyim hiç ümidim yok ama belki çözülür :D

Denetim Masasından tüm driverleri silin. En baştan temiz kurulum yapın, ben öyle yapmıştım düzeliyor.
1611734044804.png
bunları silmem mi gerek şimdi

Yeni konular

Geri
Yukarı