NVIDIA Denetim Masasına Giremiyorum

-VodK-

Hectopat
Arkadaslar merhaba. Laptop kullanicisiyim. Masaustune gelip sag tik yapinca sadece Intel HD Graphics gozukuyor. Nvidia gozukmuyor. Nvidia denetim masasina nasil girebilirim? Eskiden gozukuyordu yani girebiliyordum. Artik ne gozukuyor ne de girebiliyorum. Bunun nedeni nedir?
Tesekkurler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aramaya Hizmetler yazın, ardından Nvidia Display Container kısmına gelip sağ tıklayıp başlat kısmını seçin. Şimdi masaüstünde görünüyor olması lazım.

Monster laptop almıştım. Windows ilk geldiği şekilde ya da format attığımda düzeliyordu ama güncelleme yükledikten sonra tekrar kayboluyordu. Başka denetim masasına giremiyorum gibi oldu ama bilgisayar ekran kartını görmüyor. Her şeyi denedim ama olmadı, monster servisi aradığımda güncellemeden kaynaklandığını söylediler iade ettim. Belli işlemler var onları yapıca da olmuyorsa çözümü yok bildiğim kadarıyla ya da ben yapamadım.

Msconfig'ten Nvidia Display Container işlemini kapattıysan sağ tuş menüsünden de kalkacaktır. Eğer buradaki ayarı değiştirdiysen dediğimi yaparsan düzelecektir.
1546116554616.png

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı