Çözüldü NVIDIA denetim masasında çok az ayar var

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

zMiltrex

Centipat
Daha fazla  
En güncel sürümde olmama rağmen böyle bir sorun var. Kasalı bilgisayardayım ve GTX 1060 3GB ekran kartım var.

1660137125436.png

Çözüm
GTX 1060'dan daha eski kart var bu şekil görünüyor;

Eki Görüntüle 1480760

Bence başka bir şeyden kaynaklı.

Ben diğer özellikleri anlamıştım. Bunu diyorsa, sürücü kurulum ekranında özele tıklayıp hepsini seçsin, PhysX falan.

Sizce eski sürücü indireyim mi? Birkaç hafta sonra tekrar denerim belki herhangi bir sorun olmuştur sürümü yüklerken.

Eski sürücüyü kurarsam bir problem yaşamam, değil mi?

Çok eski sürücüyü kurma, bu sürümün bir altı sürücüsünü kur. WHQL ise bir sorun olacağını sanmam. Sorun olursa DDU ile sürücüyü kaldırıp, güncel sürüme geri geçebilirsin.
Ayrıca arkadaşla
Ben diğer özellikleri anlamıştım. Bunu diyorsa, sürücü kurulum ekranında özele tıklayıp hepsini seçsin, PhysX falan.

Çok eski sürücüyü kurma, bu sürümün bir altı sürücüsünü kur. WHQL ise bir sorun olacağını sanmam. Sorun olursa DDU ile sürücüyü kaldırıp, güncel sürüme geri geçebilirsin.
Bir de, nvidia denetim masası sağ tıklayınca gözükmüyor.

@zMiltrex sen en iyisi DDU ile sürücüyü kaldır, tekrar kur. Kurarken özele tıkla, oradan ayarla.

@zMiltrex sen en iyisi DDU ile sürücüyü kaldır, tekrar kur. Kurarken özele tıkla, oradan ayarla.

İndirdim, nasıl kaldıracağım sürücüyü?

İndirdim, nasıl kaldıracağım sürücüyü?

Burada detaylı anlatılmış.

Cihazı seçin yerinden ekran kartını seç. Temizledikten sonra yeniden başlat yazana tıkla. Bir şey yapma, sürücüyü köküne kadar kaldırır ve yeniden başlatır. Daha sonra sürücünü kurabilirsin. Bu arada, DDU ayarlarına gir ve Windows Update ile indirmeyi önle gibi bir ayar olacak onu tikle yoksa Windows Update otomatik ekran kartı sürücüsünü kurar.

Setup API kaldırma işlemi tamamlandı diye bir uyarı verdi, şimdi sürücüyü tekrar mı kurayım?

Hayır, bilgisayar otomatik yeniden başlayana kadar bir şey yapma. Diğer dediklerimi okumuşsundur umarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı