Nvidia Denetim Masasından oyunlar için iyileştirme yapılabilir mi?

Raydric

Kilopat
Makaleler
7
Yer
İstanbul
Merhabalar. Nvidia denetim masasında oyunlar için yapılması gereken değişiklikler var mıdır? (Daha iyi performans almak için.) İlk kurduğum gibi hiç bir değişiklik yapmadım kendinde ki ayarları kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
O zaman hiç nvida 'nın denetim masasında ki kalite/performans ayarı ile oynama. Yoksa oyunlar da ciddi derece sıkıntı çekersin. Mesela bir örnek verebilirim, ben size anlattığım gibi denetim masasın 'dan ayarlar ile oynayıp, kaliteyi sıfırlayarak, performansa sürükledim. Ve sonuç facry 3 gibi bir, oyunda sniper tüfeği'nin dürbünü 'nü açtığım 'da reflesk görüşü görünmüyordu. Yani bazı ayarları boza biliyor. Ve hiç 'de performans artışı görmedim. En iyisi tüm oyunları optilemeye bak. Gerçi otomatik yapıyordu, herhalde bu işlevi. İyi geceler.

Ozaman hiç nvida 'nın denetim masasın 'daki kalite/performans ayarı ile oynama. Yoksa oyunlar 'da ciddi derece sıkıntı çekersin. Mesela bir örnek verebilirim, ben size anlattığım gibi denetim masasın 'dan ayarlar ile oynayıp, kaliteyi sıfırlayarak, performansa sürükledim. Ve sonuç facry 3 gibi bir, oyunda sniper tüfeği 'nin dürbünü 'nü açtığım 'da reflesk görüşü görünmüyordu. Yani bazı ayarları boza biliyor. Ve hiç 'de performans artışı görmedim. En iyisi tüm oyunları optilemeye bak. Gerçi otomotik yapıyodu, heralde bu işlevi. İyi geceler.

Hayır, otomatik yapmıyor. Siz Geforce Experince girip kendiniz optimum hale getiriyorsunuz.

Tamam zor bişi değil, opti yapıp, oynarsanız daha çok performans alırsınız. Zaten overclok yapmayacağım, diyorsunuz. O zaman başka yolu yok, ya overclok yada böyle devam :D

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı