Çözüldü NVIDIA Denetim Masası'nı tekrar kurma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ciri Riannon

Decapat
Merhaba dostlar, ekran kartımın güncel sürücülerini kurduktan sonra son eklenenlere "NVIDIA Control panel" isimli bir uygulama eklendi. Ben de ismine dikkat etmeden gereksiz bir NVIDIA eklentisidir diye sildim. Fakat şu an masaüstüne sağ tık yapınca NVIDIA Denetim Masası gözükmüyor. Ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Merhaba dostlar, ekran kartımın güncel sürücülerini kurduktan sonra son eklenenlere "NVIDIA Control panel" isimli bir uygulama eklendi. Ben de ismine dikkat etmeden gereksiz bir NVIDIA eklentisidir diye sildim. Fakat şu an masaüstüne sağ tık yapınca NVIDIA Denetim Masası gözükmüyor. Ne yapabilirim?

NVIDIA grafik sürücüsünü kaldırarak tekrar kurabilirsiniz.
Asıl sürücü NVIDIA Denetim Masası değil. Denetim Masası grafik kartının ayarlarını değiştirmeye yarar.

Tekrar kur. Asıl driver o.

Asıl sürücü NVIDIA Denetim Masası değil. Denetim Masası grafik kartının ayarlarını değiştirmeye yarar.

Çözüm

Bu linkten sürücünü yeniden indirip kurabilirsin.
Nsıl aynı anda denk geldik ya.

Hmm... "Control panel" kelimesinin Türkçe anlamı neye denk geliyor ya? Bilemedim de ben... 🤭

Tekrar yükleyebilirsin, sürücüyü nereden indirdiysen oradan.

Microsoft Store'dan yükleyebilirsiniz.

Bu linkten sürücünü yeniden indirip kurabilirsin.

Nsıl aynı anda denk geldik ya.

Ahahaha yeni fark ettim. Harbi nasıl denk geldi ya.

İlk önce DDU ile şimdiki sürücü silinip öyle kurulması daha uygun olur. Onun dışında kalıntılar kalabilir. O da bazen sorunlara sebep olabiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı