Çözüldü NVIDIA driver güncellemesi nasıl yapılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ates torres

Centipat
Daha fazla  
Geçen günlerde Xbox Game Pass almıştım. FIFA indirdim ve açtığım zaman NVIDIA driverlarımı güncellemem yönünde bir hata aldım FIFA 388.3 ve üzeri sürüm kabul ediyor fakat benim bilgisayarımda 375 var. NVIDIA sitesine girdim PC özelliklerini vb. yazdım ve en güncel olarak 375 gözüküyordu driverlarımı güncellememin bir yolu var mı?
(Kolay bir şey ise kusura bakmayın çok fazla anlamıyorum işlemci vb. işlerinden :D)
PC özelliklerini aşağıya bırakıyorum:

1643040246622.png

Dosya Ekleri

• 1643040332069.png
    1643040332069.png
    25,8 KB · Görüntüleme: 51
Çözüm

Buradan GeForce Experience indirirsen hem en güncel ve gerekli dosyaları otomatik bulacak ve yüklemeni sağlayacaktır. Hem de bazı oyunlar için de buradan grafik ayarları yapmana olanak sağlayacaktır.

Buradan GeForce Experience indirirsen hem en güncel ve gerekli dosyaları otomatik bulacak ve yüklemeni sağlayacaktır. Hem de bazı oyunlar için de buradan grafik ayarları yapmana olanak sağlayacaktır.

Çözüm
GeForce Experience driverlarınızı otomatik güncelleyecektir.

GeForce Experience indirdiğinizde ekran kartınızın sürümünü görebilir ayrıca yeni bir sürüm çıktıysa ister manuel ister oto olarak indirebilirsiniz. Takıldığınız anlamadığınız veya yanlış yaptığınızdan süphelendiğiniz durumlarda yardım için buradayız.

GeForce Experience indirdiğinizde ekran kartınızın sürümünü görebilir ayrıca yeni bir sürüm çıktıysa ister manuel ister oto olarak indirebilirsiniz. Takıldığınız anlamadığınız veya yanlış yaptığınızdan süphelendiğiniz durumlarda yardım için buradayız.
GeForce Experience'den güncel driver indirdim sanırım emektar pc max sürüm 375 olabiliyor :DD yardım için teşekkürler arkadaşlar konu kilitlenebilir.

Geri
Yukarı