Çözüldü NVIDIA Driver güncellemesi sonrası FPS düşmesi sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

BlueSquare

Kilopat
Daha fazla  
Önce 376.54 sürümünü kullanırken 2 gün önce 391.35 sürümüne geçtim fakat gözle görülür bir şekilde çok bariz FPS düşmesi yaşadım. Daha güncel sürücüler daha iyi FPS getirmez mi neden böyle oldu?

Çözüm
Güncelleme sonrası ekran kartının ayarları sıfırlanmış olabilir tavsiyem bir kendi uygulamasından ayarlara bakmanız.

Evet dediğinizi yaptım önceki ayarların tıpa tıp aynısı fakat hala düşük FPS alıyorum. Sürücüyü kaldırıp eski haline getirdim düzeldi. Sizce de yeni sürücüde daha düzgün çalışması gerekmez mi?

Teorik olarak daha güncel sürücüler daha iyi FPS verir ama bazen yazılımsal hatalardan vs dolayı öyle olmuyor. AMD de can çekişiyoruz 3-4 aydır. Adam akıllı bir driver güncellemesi çıkaramadılar.

Bu durumda eski sürücümde kalınır mı?
Güncelleme sonrası ekran kartının ayarları sıfırlanmış olabilir tavsiyem bir kendi uygulamasından ayarlara bakmanız.

Evet dediğinizi yaptım önceki ayarların tıpa tıp aynısı fakat hala düşük FPS alıyorum. Sürücüyü kaldırıp eski haline getirdim düzeldi. Sizce de yeni sürücüde daha düzgün çalışması gerekmez mi?

Teorik olarak daha güncel sürücüler daha iyi FPS verir ama bazen yazılımsal hatalardan vs dolayı öyle olmuyor. AMD de can çekişiyoruz 3-4 aydır. Adam akıllı bir driver güncellemesi çıkaramadılar.

Çözüm

Bence evet. Şu an AMD tarafında çoğu kullanıcı eski driverda :D Bir sonra ki driver güncellemesini bekleyin bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı