NVIDIA driver kuruluyor ama gözükmüyor

06antony

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ3-12100F/ASUS Dual GeForce RTX 3050 OC Edition 8GB/ASUS PRİME H610M-K/GSKİLL 2X8GB 3200MHZ/GoodRam 512GB PX500 M.2 NVMe SSD/1TB Seagate HDD/Rampage REACTION 600W 80 Plus/Gamebooster 144HZ 1Ms GB2461CF
NVIDIA driver kuruyorum başarıyla kuruldu diyor ancak GeForce Experience'ye girince sürücü bulunamadı diyor ve aygıt yöneticisindede gözükmüyor. Masüstüne sağ Click yaptığımdada NVIDIA Denetim Masası yazmıyor.

Aygıt yöneticisinde görüntü bağdaştırıcıları altında ne yazıyor?

Orada da gözükmüyordu sonra bir Driver Booster ile deneyeyim dedim orada kurulunca aygıt yöneticisine geldi ama hala iconu gelmedi görev yöneticisinde de gözükmüyor.

Driverin başlangıcta görünürlügü kapalı kardeş.hizmetlerden veya başlangıc ayarlarından acman gerekiyor

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    108,3 KB · Görüntüleme: 65
Driverin başlangıcta görünürlügü kapalı kardeş. Hizmetlerden veya başlangıc ayarlarından acman gerekiyor.

İlk yaptığım şey buydu zaten ama olmadı. DxDiag'dan baktığımda notlar kısmında driveriniz geçerli Windows'unuz ile uyumlu değil gibi bir şey yazıyor.

İlk yaptığım şey buydu zaten ama olmadı. DxDiag'dan baktığımda notlar kısmında driveriniz geçerli Windows'unuz ile uyumlu değil gibi bir şey yazıyor
O zaman kardeş denemediysen Display Driver Uninstaller ile yüklü sürücüyü sil.ardından temiz kurulum yap GeForce Experienceyi kurma bende performans kaybından başka bir faydasını görnedim.benim başıma geldiginde bu iki yöntemle çözmüştüm...

Yeni konular

Geri
Yukarı