NVIDIA driverı resmi sitesinden yüklemiyor

Enes 478

Decapat
Laptopa format attım(ilk formatı değildi bu arada). Haliyle sürücüler falan hep silindi. Intel HD grafiks sürücüsünü indirdim daha önce bin kere yaptığım gibi NVIDIA'nın resmi sitesine gittim GeForce 740M Windows 10 64 Bit seçtim sonra kabul et ve yükle dedim ve bilin ne oldu? NVIDIA sürücüsü kendi sitesinden yüklenme bir türlü başlamıyor. Hayır belki hata bendedir dedim bilgisayarı yeniden başlattım tekrar yüklemeye çalıştım yine olmadı. Sonra başka bir bilgisayara yüklemeyi denedim gene yüklenme başlamıyor. Başka sürücüleri yüklüyor ama 740M'nin sürücüsünü yüklemiyor. Sizde de oluyor mu hata benden kaynaklı bir şey mi merak ettim yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu laptopa daha önce bu sürücüyü yüklediniz mi? Nvidia sitesindeki sürücüler, referans sürücülerdir, oem kartlarla, cihazlarla çalışma garantisi yoktur. Ekran kartı üreticileri genelde sürücü kısmını pek ellemezler, ama masaüstü hazır sistemlerinin azında ve laptop gibi AiO cihazlarının çoğunda üretici markanın özel sürücüleri gerekiyor, chipsetlerin referans sürücüleriyle uyumsuz oluyorlar.

Bu laptopa daha önce bu sürücüyü yüklediniz mi? NVIDIA sitesindeki sürücüler, referans sürücülerdir, OEM kartlarla, cihazlarla çalışma garantisi yoktur. Ekran kartı üreticileri genelde sürücü kısmını pek ellemezler, ama masaüstü hazır sistemlerinin laptop gibi AiO cihazlarının çoğunda üretici markanın özel sürücüleri gerekiyor, chipsetlerin referans sürücüleriyle uyum

Sorunu tam anlatamamışım galiba kusura bakmayın. Sorun sürücünün inmemesi. Yani kabul et ve yükle diyorum birazdan başlatılacak diyor sonra hiçbir şey olmuyor. Bu yukarıda bahsettikleriniz bizzat bununla ilgiliyse lütfen cahilliğimin kusuruna bakmayın. 😅

Bende de inmiyor, hiç bir 425.31 sürücüsü inmiyor. İndirme linkine sağ tık yapıp farklı kaydet deyince, güvenlik uyarısı veriyor, yine de kaydet deyince indiriyor.

Geçen hafta bu sürümü, güncel sürüme Stretoskopik 3D eklemek için indirmiştim, çeşitli denemelerimde hepsi sorunsuz inmişti.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı