NVIDIA Game Ready'de başka hesap ile güncellemeye devam etmek sorun olur mu?

Can Kayataş

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba iyi geceler. Uzun bir aradan sonra laptop aldım. Hayatımda ilk defa NVIDIA ekran kartı aldım ve nasıl driver kurulacağını bilmiyordum. Öğrendim Game Ready lazımmış indirdim. Asıl sorum burada başlıyor biliyorsunuz Game Ready'de stüdyo ve Game Ready var. Ben ikisi de indirilecek sanrım bir birini güncelledim bir birini hem Game Ready hem stüdyo ama öyle değilmiş sadece Game Ready güncellenecekmiş. Bende bunu öğrendim son olarak Game Ready'i özel olarak kurdum ve sonra tekrarda güncelledim yukarıda yaptığım şey bir hata tabii ki ama bir zararı olur mu? 2. sorum ilk nvdida da biliyorsnuz hesap açmanız gerekiyor hesabı açtım sonra NVIDIA'da bir tane Game Ready indirdim sonra NVIDIA oturumu kapadı bende tekrar girmeye çalıştım ama izin vermedi bende tekrardan yeni bir hesap açtım sonra gücellemeleri oradan devam ettim. Bu benim için sorun olur mu başka bir hesapta indirip sonra o hesaptan çıkıp başka bir hesaba giriş yapıp onunla devam etmem? Çok bir sorun olduğunu düşünmüyorum ama sormak istedim.

Hayır o hesap gereksinimi NVIDIA'nın uyguladığı saçma bir gereksinim, sürücülerle ilgili bir sorun yok farklı hesaptanda girebilirsiniz. Sürücüyü tekrar yüklemeninde bir zararı olmaz, Studio sürücüleri grafik tasarım render vb. işlerle uğraşan kişilerin işine yarar, Game Ready ise herkes için önerilen sürücüdür, Studio yükleyip daha sonrasında Game Ready'ye dönmeniz sorun olmayacaktır.

Hayır o hesap gereksinimi NVIDIA'nın uyguladığı saçma bir gereksinim, sürücülerle ilgili bir sorun yok farklı hesaptanda girebilirsiniz. Sürücüyü tekrar yüklemeninde bir zararı olmaz, Studio sürücüleri grafik tasarım render vb. işlerle uğraşan kişilerin işine yarar, Game Ready ise herkes için önerilen sürücüdür, Studio yükleyip daha sonrasında Game Ready'ye dönmeniz sorun olmayacaktır.
O zaman yukarıda anlattıklarımda bir sorun yok değil mi

Geri
Yukarı