NVIDIA Geforce 840m PES 2021'i destekler mi?

readers

Kilopat
Daha fazla  
Selamun Aleykum

Arkadaşlar Steam'da sonbahar indirimleri başladı, Pes 2021'de indirime girmiş. Almayı düşünüyorum, hatta alıp indirip deneyip olmadıysa iade etmeyi düşünüyorum fakat o kadar uğraşmadan önce foruma sormak istedim. Bu özelliklerde veya buna yakın özelliklerde oynayabilen var mı? Bu sistem 2021 oynatabilecek seviyede midir ? Bilgilendirirseniz sevinirim.

İşlemci: Intel(R) Core(TM) i7-4500U CPU @ 1.80GHz (4 CPUs), ~2.4GHz
Ram: 8 Gb
Ekran Kartı: NVIDIA Geforce 840m

Son düzenleme:
Selamalr.

Arkadaşlar Steam'da sonbahar indirimleri başladı, PES 2021'de indirime girmiş. Almayı düşünüyorum, hatta alıp indirip deneyip olmadıysa iade etmeyi düşünüyorum fakat o kadar uğraşmadan önce foruma sormak istedim. Bu özelliklerde veya buna yakın özelliklerde oynayabilen var mı? Bu sistem 2021 oynatabilecek seviyede midir? Bilgilendirirseniz sevinirim.

İşlemci: Intel(r) Core(tm) i7-4500U CPU @ 1.80GHz (4 cpus), ~2.4GHz.
RAM: 8 GB.
Ekran kartı: NVIDIA GeForce 840M.

Ben MX 130 ile Low ayarlarda oynadım.

720p düşük ayarlarda oynatabilir diye düşünüyorum tabi kamera açsına göre değişir fps ama ben 520mx ile pes 2020 oynuyorum.

Ben MX 130 ile Low ayarlarda oynadım.
MX 130 ile 840m arasında fark var mı bu konuda pek bilgim yok..
Vallahi benim eski laptop i5 5200U GeForce 840M vardı çok oyun oynadım onda geçen sene FIFA 20 oynamıştım 1366X768P olarak kaldırır diye düşünüyorum.
Rahat oynatıyor muydu peki ? Aşırı bir kasma veya takılma var mıydı ?

FIFA için konuşabilirim bir sıkıntı yoktu ama tabii çoğu oyunda çok kasmalar ve Low ayarlarda bile oynatmıyordu artık.Sadece fifa,pes oynucam derseniz kaldırır
Teşekkürler alıp indirip deneyeceğim, olmadı iade edeceğiz artık :)
Bir futbol oyunu için çok kasma yoktu ancak ben 30FPS alışığım insanların göz zevkine göre değişir
Doğrudur, teşekkürler...

Yeni konular

Geri
Yukarı