Nvidia GeForce 9500GT Sleeping Dogs Test Medium 1360x768

Sistem:
AMD FX6300 4GHZ PROCESSOR
CORSAIR VENGEANCE 8(2X4)GB RAM
MSI 970-A G46 MAINBOARD
XIGMATEK ASGARD PRO PURE BLACK EDITION 500W MidT ATX
NVIDIA GEFORCE 9500GT VIDEO CARD
EVEREST KM 8320 MOUSE & KEYBOARD

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
FPS değerleri sağ üst köşede

Abi 9500 GT Sleepings Dogs açıyorsa GTX 780 Ti 10 yıl gider herhalde. :D
9500 GT neden kötüledin sen şimdi bilip bilmeden ! Sleeping Dogsu rahat oynatacak bir kart. Ben normal ayarda 40 fps gördüğümü bilirim. Kullanmadiğin donanımı kötüleme.

9500 GT neden kötüledin sen şimdi bilip bilmeden ! Sleeping Dogsu rahat oynatacak bir kart. Ben normal ayarda 40 fps gördüğümü bilirim. Kullanmadiğin donanımı kötüleme.

9500GT 6 yıllık bir kart. Artık miadını doldurmuş. Yapacak birşey yok. Bir kaç senedir kötü ve hep öyle kalacak. :D

Arif Peköz'ün de dediği gibi 9500 GT 6 yıllık bir kart. Ve 6 yıllık bir kartın şu anki ekran kartı incelemelerinde kullanılan bir oyunu açması beni şaşırttı (Her ne kadar düşük çözünürlük olsa bile). Yani 9500 GT'yi kötülediğim yok :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı