Nvidia Geforce Experience 0x0003 Hatası

ErwinRommeeL

Decapat
Arkadaşlar çok korkuyorum hiçbir şey yapmadım. Girip bir güncelleme geldi, güncelleme yapayım dedim açarken bu hatayı verdi. İnternet'ten en güncel sürümünü indirdim çalışmadı, hizmetlerden NVIDIA telemetry ayarını yaptım olmadı. Windows Update'den yapayım bir şeyler dedim o da olmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Arkadaşlar çok korkuyorum hiçbir şey yapmadım. Girip bir güncelleme geldi, güncelleme yapayım dedim açarken bu hatayı verdi. İnternet'ten en güncel sürümünü indirdim çalışmadı, hizmetlerden NVIDIA telemetry ayarını yaptım olmadı. Windows Update'den yapayım bir şeyler dedim o da olmadı.
Endişelenme dostum bendede aynı problem oldu bi arada formatla çözüldü yani en kötü format atarsın ama bekle bilen çıkar. Bunlar genelde yazılımsal sorunlar olur.
Endişelenme dostum bendede aynı problem oldu bi arada formatla çözüldü yani en kötü format atarsın ama bekle bilen çıkar. Bunlar genelde yazılımsal sorunlar olur.

Çözüm
Aynı sorunu yaşamıştım korkulacak bir durum yok arkadaşlar, aygıt yöneticisinden ekran kartına gelip cihazı kaldır seçeneğini seçiyoruz size kaldırmadan önce cihazla ilgili uygulamalarda kaldırılsın mı gibi bir tık sunacak onuda işaretleyip silin daha sonra denetim masasından nvidiayla ilgili bütün uygulamaları kaldırın bu işlemleri tamamladıktan sonra experiencenin son sürümünü indirip yükleyin ekran kartının driverınıda oradan indirip yeniden tanımlayacaktır zaten sorununuz büyük ihtimalle çözülür.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı