NVIDIA GeForce Experience çalışmıyor

Electrix

Hectopat
Daha fazla  
2 Tane sorunum var. Birinci sorunum CS:GO'da alt+Z ile GeForce Experience açıp oyun filtresi seçeneğine tıkladığım zaman "hata, bu özelliği açmanız için oyunu yeniden başlatmanız gerekmektedir" hatası alıyorum. İkinci sorunum Rocket League GeForce Experience açılmıyor alt+Z yapıyorum ama oyunu alta alıyor aynı Alt+Tab yapar gibi ancak sadece alt tuşuna bastığım zaman hiçbir şey olmuyor, CS:GO'da sıkıntısız açılıyor. Konuya bakanlara teşekkür ederim.

Eklemeyi unuttum, daha yeni GeForce Experience'yi güncelledim.

Son düzenleme:
Peki hocam. Forumda olan diğer arkadaşların size yardımcı olacağından eminim. İyi forumlar.

Aklıma bir şey geliyor. CS:GO'da 3. parti uygulama kullanmayı kaldırmak (yani hile kullanımını azaltmak için) bir güncelleme geldi, bu güncelleme ile (örnek) Discord'u Shift+" tuşu basarak açamıyoruz acaba bu yüzden oluyor olabilir mi? Ama böyle olsa GeForce Experience açılmazdı. :/

Aklıma bir şey geliyor. CS:GO'da 3. parti uygulama kullanmayı kaldırmak (yani hile kullanımını azaltmak için) bir güncelleme geldi, bu güncelleme ile (örnek) Discord'u Shift+" tuşu basarak açamıyoruz acaba bu yüzden oluyor olabilir mi? Ama böyle olsa GeForce Experience açılmazdı. :/
Mümkün. Son zamanlarda çok duyuyorum haberleri bu konuda.

Geri
Yukarı