NVIDIA GeForce Experience Canlı Yayına Sohbeti Ekleme

Post Malone

Kilopat
Dostlar NVIDIA GeForce Experience ile Twitch'te yayın yapmaktayım. Yayınlara yeni başladım tecrübe edinmeye çalışıyorum. Yayınlarımı yaptığım programda yayına chat ekleme diye bir seçenek var ancak eklenmiyor. Ek bir ayar mı yapmam gerek? Bilgili bir arkadaş cevap verir ise çok sevinirim.

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
GeForce Experience'de bildiğim kadarıyla yapılmıyor. Streamlabs OBS ile yayın yapmanız daha iyi olacaktır bu tür şeyler için.

Merhaba;

Rastgele gördüm ama sorunun çözüme kavuşması için yanıtlayacağım. GeForce Experience şimdilik sadece Facebook yorumlarını entegre almış. Twitch ve Youtube için herhangi bir güncelleme getirmedi. Twitch ve Youtube için işte ayarlar;

İngilizce olarak geniş anlatım;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Türkçe olarak videonun sonuna doğru görebilirsiniz;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eklenti : Restream

Dostlar NVIDIA GeForce Experience ile Twitch'te yayın yapmaktayım. Yayınlara yeni başladım tecrübe edinmeye çalışıyorum. Yayınlarımı yaptığım programda yayına chat ekleme diye bir seçenek var ancak eklenmiyor. Ek bir ayar mı yapmam gerek? Bilgili bir arkadaş cevap verir ise çok sevinirim.

Eki Görüntüle 317858
Merhaba konuyu hortlattığım için özür ilerim hocam yayını nasıl yapıyorsunuz acaba? Ben Twitch hizmeti yayın açma başarısız hatasını alıyorum.

Eki Görüntüle 317858
Sunucuyu neresi yapmamız lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı