Nvidia Geforce GT 420 M Oyun Performansı

TeacherAli42

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba Arkadaşlar.Başlıkta Olduğu Gibi Nvidia Geforce GT 420 M 1 gb 128 bit bana nasıl bir oyun performansı sergiler ? Gta 5'te Kaç Fps Alırım ?

Sistem Özelliğim;
8 Gb RAM
64 BİT WİNDOWS 7 ULTİMATE
Intel(R) Core(TM) i5 CPU M 460 @ 2.53 GHz 2.53 GHz

Cevaplarsanız Çok Sevinirim :)

Ekran kartı çok eski olduğu için yeni nesil oyunlarda çok zorlanır. Çoğunu açmayacaktır. Gta 5'te en düşük ayarlarda 20-25 fps civarı verir. Cs:GO, Far cry 3 gibi oyunlarıda düşük-orta ayarlarda oynar.

Call of Duty 1-2
Battlefield Vietnam
Need For Speed Underground 1-2
GTA San Andreas ve Vice City
Command and Conquer 3: Tiberium Wars
Red Alert 2

Bunları tavsiye ederim oynarken baya zevk aldığım oyunlardı. Listedeki oyunlarda gayet güzel benim söylediklerimde var zaten orada.

millete yalan yanlıs bilgi vermeyin kardeşim. aynı özellikte makinem war gta 5 i 1366*768 medium ayarda takılma olmadan oynuyorum gta vice city gibi komik oyunlardan bahsetmişsiniz ne alakası var 128 bit olması saten orta sınıf bir kart olmasını sağlıyor. he çok iyi demiyorum ancak okadarda kötü değil. birçok yeni oyunları medium ayarda sıkıntısız oynuyorum

Millet abartmış da abartmış, cs:go gibi sıradan bir oyunu bile düşük ayarlarda oynarsın diyen bile olmuş.
Kendim kullandığım için biliyorum, cs:go gibi orta düzey oyunları full ayarlarda 0(sıfır) kasma ile oynarsın. Üst düzey oyunları ise orta ya da düşük ayarlarda kasmadan oynayabilirsin.

Sanırsam directx 11 desteği vermiyor o ekran kartı. Bu yüzden yeni nesil oyunların çoğunu açmaz. GTA 5 te Directx 10 olduğu için açacaktır fakat en düşük ayarlarda takıla takıla oynarsın. Online modu oynayamazsın bile. İşlemcin de 1. nesil. Biraz zor artık bence yavaştan 1-2 senede değiştirmelisin cizhazını.

millete yalan yanlıs bilgi vermeyin kardeşim. aynı özellikte makinem war gta 5 i 1366*768 medium ayarda takılma olmadan oynuyorum gta vice city gibi komik oyunlardan bahsetmişsiniz ne alakası var 128 bit olması saten orta sınıf bir kart olmasını sağlıyor. he çok iyi demiyorum ancak okadarda kötü değil. birçok yeni oyunları medium ayarda sıkıntısız oynuyorum
Hangi oyunları oynuyorsun çok merak ediyorum. Benim GTX 760 bile yeri geliyor medium açıyor yeni nesil oyunları.

Geri
Yukarı