NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti 472.12 sürücüsünde takılmalar oluyor

Mustafa Eroğlu

Kilopat
Daha fazla  
Ekran kartı sürücüsü olarak Windows Update ile gelen 456.71 sürümü kuruluydu ve uzun süredir sorun yaşamadım. PUBG gibi bir oyunda düşük grafik ayarlarında 80-100 FPS değerlerinde oynuyordum. Ekran kartının 472.12 sürümünü kurduğumda fare hareketleri 3 Sn'de yarım saniye kadar takılmaya başladı. Bu durum döngüsel olarak devam ediyordu. Ekran kartı sürücüsünü kurarken sorun olduğunu düşünüp yeniden kurdum yine aynı sorunun devam ettiğini gördüğümde sürücüyü kaldırdım ve bilgisayarı yeniden başlattığımda otomatik olarak Windows Update ile verilen sürüm kuruldu. Yaşadığım fare takılma sorunu da düzeldi. Kullanılan sürücünün sürüm numarası NVIDIA denetim masasında yazıyor.

1633880530652.png

472.12-desktop-win10-win11-64bit-international-whql.exe linkini verdiğim sürücü ile bahsettiğim sorunu yaşadım. Sizce sürücüde bir sorun mu var? Yaşadığım sorunun sebebi nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
aynısı bendede vardı valorant oynuyorum ve fps yüksek olmasına rağmen sanki kasıyomuş gibi bi his yaşıyordum bende windowsun kendi otomatik kurduğu sürümü kullanıyorum ekran kartım 2060 ve eski sürücüyü kullanıyorum şuan bir problem yok galiba yeni günvcelleme gelene kadar böle devam :D

Geri
Yukarı