Nvidia GeForce GTX 960M düşük FPS sorunu

Kupakralı

Hectopat
Yer
İstanbul - Trabzon
Daha fazla  
Meslek
İnşaat Mühendisi
Öncelikle herkese merhabalar.

Çok acemi bir oyun bilgisayarı(gamebook) kullanıcısıyım steamdan Call of Juarez indirdim 30 fps yi zor görüyor .Simgesine sağ tıklayınca ekran kartı açılan kutucukta gözükmüyor. Bilgisayar exper xcellerator q5v. 16 GB RAM 2.6 işlemci i7 ekran kartı 4 GB bu normal bi FPS mi bi yerlerde bir hata mı yapıyorum yardımcı olur musunuz ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır gf experince açılmıyordu bende düzelttim bu forumdaki talimatlarla sonra güncelledim ve sorunu cözdüm. Bu seferde batarya %99 şarj olmuyor durumu çıktı ve bazen yeniden başlatırken driver power state failure hatası veriyor ve bunun akabinde ağ bağdaştırıcısını kendi kendine kaldırıyor bunu nasıl halledebilirim ?

Laptop 9 günlüktü bende bu yuzden garantiye verdim daha dogrusu test için değisim vs. Bundan dolayı sonuçlanınca tekrar ayni problem olursa haber verebilirim ve o zaman gonderebilirim minidumplari. Torrentten dolayi yapiyordu torrenti kaldirinca yapmiyordu ama nolur n olmaz diye verdim garantiye

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı