Nvidia GeForce GTX850 Oyunlardan nasıl bir performans alır?

Recep kalp ben

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, ben bir Gamebook alacaktım ama ekran kartı iyi mi kötü mü karar veremedim, doğrusu alacağım gamebook'un ekran kartı başlıkta belirttiğim gibi GeForce gtx850'dir. Merak ettiğim şey gtx850 ekran kartı nasıl bir ekran kartıdır? Yani Total war rome 2 gibi yani, 20gb üstü olan oyunlardan nasıl bir performans alır? Size sorayım dedim. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Total var bende var ama yükleyip denemedim grafkleri yalnız 20gb üstü demişssin farcry4 ,shadow of mordor,call of duty modern warfare,ryse son of rome ,watch dogs ,assassin's creed unity vb gibi bu senenin tüm oyunlarını denedim gibi hepsinide high ultra seviyesinde oynuyorum kasma kasılma yok. Oyunları sürekli güncel tutmalısın ama.

Total var bende var ama yükleyip denemedim grafkleri yalnız 20gb üstü demişssin farcry4 ,shadow of mordor,call of duty modern warfare,ryse son of rome ,watch dogs ,assassin's creed unity vb gibi bu senenin tüm oyunlarını denedim gibi hepsinide high ultra seviyesinde oynuyorum kasma kasılma yok. Oyunları sürekli güncel tutmalısın ama.
Dostum hiçbir şey anlamadım benim bu alacağım laptop sende var mı ve bu oyunları böyle mi oynuyorsun? Yoksa senin bilgisayarın mı Gtx850'li bir bilgisayar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı