Nvidia Geforce Now Renk Sorunu

mehmetefed

Hectopat
Daha fazla  
Programdan CS'yi çalıştırdığımda oyunun normal renklerinden alakasız siyah beyaz gibi renklere bürünüyor. Aynı şekilde bu olaydan sonra Netflix'i açtığımda aynı şekilde orda da siyah beyaz oluyor. Digital vibrance'ı normalde %100'de kullanıyorum azaltmayı denedim ama değişen bir şey olmadı. Böyle bir olay yaşayıp çözen varsa yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler şimdiden.
+++
Netflix sorununu çözdüm. Destek ile görüştüm ve ekran kartı sürücüsünü silip yeniden yüklememi söylediler. Sildim yükledim ve yeniden başlattım bilgisayarı, eski renklerine döndü. Aynı şekilde Geforce Now'da da CS normal renklerinde döndü. Bunun da ekran kartı sürücüsünü yeniden yüklemekle alakasını olduğunu düşünüyorum.
Konuyu çözüldü olarak kapatabiliriz.

Son düzenleme:
Aynı sorun bende de var. Oyunu normal Steam'dan oynayınca her şey normal ama GeForce Now kullanınca arka plan ten rengi, oyunun rengi de normal dışı bir renk alıyor. Nedeni ne bilmiyorum yardım eder misiniz?

CTRL+g yapın oyun içindeyken oyun filtresi olacak orada tıklayın orada birkaç filtre olacak hepsini silin hiçbir şey yoksa çözümünü bende bilmiyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı