Nvidia GeForce Now Üyeliği İptali

Tolga1614

Kilopat
Daha fazla  
Ben GeForce Now üyeliği almıştım fakat bekleme problemi olduğu için hesabı tamamen sildim. Gecesinde bana hesabı silmeme rağmen üyeliğiniz onaylanmıştır mesajı geldi. Ödeme vakti geldiğinde eğer kartta yeterli miktarda para olmaz ise üyelik iptal olur mu?

Bu epostaya kayıtlı hesabı sildim. Ödeme iade yerinde eposta ve kartın son 4 hanesini yazınca önüme geliyor. Oradan sipariş iptal isteği gönderdim. Fakat yine de kafamı kurcalayıp duruyor iki de bir aklıma geliyor.
Eski hesabı sildiğim için de aynı epostayı yazmama rağmen kabul etmiyor.
Üyeliği iptal edebilirsiniz yazıyordu. Ayarlarında bir yerlerde vardır diye düşünüyorum. Ne olur ne olmaz sanal kart açıp ödeme yöntemini onun üzerine alabilirsiniz. Ben öyle yaptım.
Vakti gelince boşa para ödemek istemiyorum zaten o hesaba artık erişimim de yok ne yapmam gerekiyor.

Bende 3 aylık ücretsiz üyelik aldım kart bilgilerimi girerek. 3 ay sonra para gelmesini istemiyorum ne yapmalıyım bu durumda ? Free sürüme çevirirsem 3 aylık üyelik gider mi ?

Bende 3 aylık ücretsiz üyelik aldım kart bilgilerimi girerek. 3 ay sonra para gelmesini istemiyorum ne yapmalıyım bu durumda? Free sürüme çevirirsem 3 aylık üyelik gider mi?

Hayır gitmez Free'ye çekince 3 ay boyunca oynamaya devam edebilirsin.
Bende 3 aylık ücretsiz üyelik aldım kart bilgilerimi girerek. 3 ay sonra para gelmesini istemiyorum ne yapmalıyım bu durumda ? Free sürüme çevirirsem 3 aylık üyelik gider mi ?
Keşke benim derdim de bu olsaydı.

Valla dün destekle konuştum. En fazla iptal olur dedi. Ama bu söylediğimi onaylayamam dedi. Bide destekle e-postadan siparişini kontrol etmek yerine sipariş numarasını ver öyle dene. Benim siparişim öyle çıktı. Aynı siteye yönelttiler sipariş iptali için. Bi dene istersen

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı