NVIDIA GeForce NOW Yaz İndirimleri

xakiran

Hectopat
3 aylık premium hem avantajlı hem de tam yazlık.
78E66743-1837-4B9E-8B39-A0913E9EA3CA.jpeg

Ay sonuna kadar kampanyanın devam ediyor olması iyi olmuş.
Evet, ay sonuna kadar kampanya devam ediyor fakat sınırlı stok olduğunu da belirtmişler. İyi bir internet hızı var ise 180 TL'ye 3 ay boyunca güncel oyunları en yüksek ayarlarda oynatıyor. Bence kaçırılmaması gereken bir fırsat.

Evet, ay sonuna kadar kampanya devam ediyor fakat sınırlı stok olduğunu da belirtmişler. İyi bir internet hızı var ise 180 TL'ye 3 ay boyunca güncel oyunları en yüksek ayarlarda oynatıyor. Bence kaçırılmaması gereken bir fırsat.

Tam olarak nasıl işliyor GeForce NOW? Bir de 1080p de Ultra ayarlarda 80-100 FPS için kaç Mbps internet gerekiyor?

Forza Horizon 5

Tam olarak nasıl işliyor GeForce NOW? Bir de 1080p de Ultra ayarlarda 80-100 FPS için kaç Mbps internet gerekiyor?

Forza Horizon 5
NVIDIA GeForce NOW üzerinden oynayabileceğiniz oyunların listesi burada yer alıyor:

Forza Horizon 5 bulunmuyor.

NVIDIA GeForce NOW'ın sistem gereksinimleri de aynı şekilde burada yer alıyor:

''GeForce NOW, 60 fps'de 720p için en az 15Mbps ve 60fps'de 1080p için 25 Mbps hız ile optimum performansa ulaşır.''

NVIDIA GeForce NOW üzerinden oynayabileceğiniz oyunların listesi burada yer alıyor:

Forza Horizon 5 bulunmuyor.

NVIDIA GeForce NOW'ın sistem gereksinimleri de aynı şekilde burada yer alıyor:

"GeForce NOW, 60 FPS'de 720p için en az 15Mbps ve 60FPS'de 1080p için 25 Mbps hız ile optimum performansa ulaşır."

Forza Horizon niye yok ki :(
Ayrıca bana pahalı geldi.
İnternetim 45 Mbps altına düşmüyor kolay kolay
Bu sanırım bizim için ekran kartlı sistemlerde oyun oynatıyorlar. Yani kendi sistemlerinde oyunu oynatıp bize videosunu izletiyorlar. Peki gecikme süresi ne olacak?

Bu sanırım bizim için ekran kartlı sistemlerde oyun oynatıyorlar. Yani kendi sistemlerinde oyunu oynatıp bize videosunu izletiyorlar. Peki gecikme süresi ne olacak?
Stabil bir bağlantıda geckime yok denilecek gibi bir şey. Tıpkı kendiniz oynuyormuş gibi oynuyorsunuz.

Xbox kendi Cloud servisi varken niye başka servise kendi oyununu versin ki?

Yeni konular

Geri
Yukarı