Nvidia Görüntü Sürücüsü Yanıt Vermeyi Kesti Hatası

Murat bey, linktekileri indirip kurdum. Bir fark olmadı. Ancak bugün 266.39 u yükledim. Sanırım benim eski kullandığım da buydu. Hata verme problemi ortadan kalktı ama makine çok fazla ısınıyor 70C ye kadar görüyorum ki oyun oynarken değil.
RevoLand bilgisayarım Casper nirvana nb. Yardımlarınız için tekrar teşekkür ederim.
Isınma problemi neden olabilir?

Murat bey, linktekileri indirip kurdum. Bir fark olmadı. Ancak bugün 266.39 u yükledim. Sanırım benim eski kullandığım da buydu. Hata verme problemi ortadan kalktı ama makine çok fazla ısınıyor 70C ye kadar görüyorum ki oyun oynarken değil.
RevoLand bilgisayarım Casper nirvana nb. Yardımlarınız için tekrar teşekkür ederim.
Isınma problemi neden olabilir?
yazilim-ve-surucu-arama
Bu adresten ürününüz ile ilgili bilgileri girip grafik sürücüsünü indirin ve temiz kurulum yapın. Yani kurmadan önce mevcut tüm görüntü sürücülerini (intel/nvidia) tamamen kaldırın.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı