nVidia görüntü vermeyi kesti hatası

Ertugrrul

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, 3,4 gündür bu hatayı alıyorum gerek durduk yere bişey açarken ama daha çok lol adlı oyunun clientini açarken oluyor. Artık sıkıntı verdi bıktırdı lütfen yardım edin.

MARKA:HP

İşlemci: İntel Core İ5-4210U
RAM:8 GB
BİT: 64
İşletim sistemi: WİNDOWS 10
Ekran kartı: NVİDİA GeForce 840m
11949490_407673392756545_6549804409093208495_n.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlış bilgilendirme !
Sana sorunu direk söyleyeyim, başkada söylenene inanma. Ekran kartın maalesef arıza yapmış, yaptırmadığın sürece bu hatayı almaya devam edersin. Üzgünüm ama dost acı söylermiş.

Sana sorunu direk söyleyeyim, başkada söylenene inanma. Ekran kartın maalesef arıza yapmış, yaptırmadığın sürece bu hatayı almaya devam edersin. Üzgünüm ama dost acı söylermiş.
Ne saçma bir yorum bu. Şu sitede bilip bilmeden konuşan ne kadar çok insan var. En ufak hatada ya format at derler, ya yenisini al derler, ya da orjinal mı derler.
Sorun ise Nvidia'nın son driveri ile alakalı. Bir önceki driveri yüklersen sorun çözülür. Aynı sorun bende de vardı. Şu anda yok. Zaten sadece lolde vardı. Gta 5, fifa 15 gibi diğer oyunlarda hiç yoktu.
Yeni driveri yükledikten sonra nvidia denetim masasından 3d ayarlarının yönetilmesi kısmından tercih edilen grafik işlemciyi yüksek performanslı nvidia olarak ayarlamayı unutma. Ayrıca lolde fps düşmeleri yaşıyorsan gameforce experienceden lol ü optimize et.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı