NVIDIA GT 1030 "Oyuniçi Yer Paylaşımı" Hatası

ozankaran

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,
Öncelikle forumda yeniyim konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum fakat sorunumu bayağı araştırdım kimisi bu özellik GTX serisin de çalışıyor GT serisin de çalışmıyor demişler ama benim sorunum tam olarak şöyle, bilgisayarımı kendim topladım ve gücüm yettiğince parçalar alıp taktım.
Ekran Kartım NVIDIA GeForce GT 1030 sistemimi ilk topladığım da "Oyun içi Yer Paylaşımı" çalışıyordu sonrasın da bilgisayarıma format atmak zorun da kaldım ve formattan sonra hazır değil hatası alıyorum sürekli.

Bazı arkadaşlar GT 1030 ile uyumlu değil diyor ama format atmadan önceye kadar çalışıyordu hiçbir şey anlamadım bu işten. Sürüm olarak formattan önce de sürekli güncelliyordum şu an da sürekli güncelliyorum. Bilgisi olan bir arkadaş yardımcı olabilir mi?

Sistem Özellikleri Ekran Görüntüsü olarak ekliyorum.
Şimdiden çok teşekkür ederim yardımlarınız için.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    828,4 KB · Görüntüleme: 62
Merhaba arkadaşlar,
Öncelikle forumda yeniyim konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum fakat sorunumu bayağı araştırdım kimisi bu özellik GTX serisin de çalışıyor GT serisin de çalışmıyor demişler ama benim sorunum tam olarak şöyle, bilgisayarımı kendim topladım ve gücüm yettiğince parçalar alıp taktım.
Ekran Kartım NVIDIA GeForce GT 1030 sistemimi ilk topladığım da "Oyun içi Yer Paylaşımı" çalışıyordu sonrasın da bilgisayarıma format atmak zorun da kaldım ve formattan sonra hazır değil hatası alıyorum sürekli.

Bazı arkadaşlar GT 1030 ile uyumlu değil diyor ama format atmadan önceye kadar çalışıyordu hiçbir şey anlamadım bu işten. Sürüm olarak formattan önce de sürekli güncelliyordum şu an da sürekli güncelliyorum. Bilgisi olan bir arkadaş yardımcı olabilir mi?

Sistem Özellikleri Ekran Görüntüsü olarak ekliyorum.
Şimdiden çok teşekkür ederim yardımlarınız için.
Nvidia orada yazmış. Önceden yanlış driver yüklenmiş olabilir. GT serisinde bu özellikler çalışmaz.

Değerli yorumun için çok teşekkür ederim.
Peki Windows'un kendi yakalamalarını nasıl aktif edebilirim?
İzlediğim bir kaç video da BİOS'tan "İnternal Graphics" diye bir yer aktif ediyorlar ve kullandıkları anakart Gigabyte B450m bende de Gigabyte B450M DS3H var ve yaptıkları adımları izliyorum onlarda çıkan "İnternal Graphics" bende çıkmıyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    36 KB · Görüntüleme: 51
İzlediğim bir kaç video da BİOS'tan "İnternal Graphics" diye bir yer aktif ediyorlar ve kullandıkları anakart Gigabyte B450m bende de Gigabyte B450M DS3H var ve yaptıkları adımları izliyorum onlarda çıkan "İnternal Graphics" bende çıkmıyor.
Galiba o laptoplarda çıkıyor. Internal Graphics bildiğim kadarıyla dahili ekran kartının bir olayı.

İzlediğim birkaç video da BIOS'tan "internal Graphics" diye bir yer aktif ediyorlar ve kullandıkları anakart Gigabyte B450M bende de Gigabyte B450M DS3h var ve yaptıkları adımları izliyorum onlarda çıkan "internal Graphics" bende çıkmıyor.

Xbox Game Bar kullanabilirsin Windows + g kısayolu.
İnternal Graphics sizde çıkmaz işlemcinizde dahili grafik birimi bulunmamakta.

Yeni konular

Geri
Yukarı