Nvidia GT 540M bozuk görüntü sorunu

GokayAktasin

Hectopat
Yer
Polonya
Daha fazla  
Meslek
Universite ogrencisi
Oncelikle herkese selamlar saygilar.
Guzel insanlar benim Casper CNE 8 GB laptopum son gunlerde sorun cikarmaya basladi. Yaklasik 4 yil oldu yeter artik rahat birak su laptopu dediginizi duyar gibiyim. Ama guzel kardeslerim, abilerim, yurt disinda ogrenciyim el mahkum. Gelelim konumuza :) Nvidia 540M kullanicisiyim ekranda binbir cesit renk ve desenler cikiyor. Ekran kartindan vazgectim zaten, yeter ki PC acilsin. Bu ekran kartini bir sekilde soksek ya da etkisiz hala getirsek onboard Intel HD 3000 ile devam edemez miyim? Fotograflar yukleyecegim, lutfen fikirleri alalim. Şimdiden hepinize tesekkurler :)

1.jpg

Ekran bu halde kaliyor 3 4 saat bekledim degisme yok :)

2.jpg

Ekran karti anakarta gomulu sanirim bunu cikarma ya da etkisiz Hale getirmek munkun mu ? Barbarca yerinden soksem biR degisiklik olabilir mi ? ;)

3.jpg

Bu da genel hali.

Baska biR acidan foto isteyen olursa yazin yeter.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorun GT540M'de değil, Onboard Intel'de veya ekranda. Zira boştayken onboard GPU kullanılır. Monitöre veya TV'ye görüntü aktar, sorun orada da varsa Intel Graphics (onboard) GPU'da problem vardır.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı