NVidia GT220 Ekrana Görüntü Gelmeme Sorunu

Türkish#TURK

Hectopat
Daha fazla  
İyi akşamlar. Bende GT 220 kullanıyorum. CS:GO bazı özellikleri yüksek orta vs kasmadan oynuyordum. İnternette bilgisayarda rahat geziniyordum. Dün akşam bilgisayarı kapattım ve sabah açtığımda bilgisayar açılıyordu. Ama ekrana görüntü gitmiyordu. Bilgisayarı çıkarıp ram'ları mavi silgiyle temizledim. Daha sonra çalıştırdğımda aynı sorun oluyor bilgisayara görüntü gitmiyordu. Onboard girişine taktım görüntü geliyordu . Bende ekran kartı bozulmuştur belki diyip ekran kartının fanını söküp tozunu temizleyip silgiyle sildikten sonra tekrar taktım. Bu sefer görüntü geldi sevindim ama bilgisayarda hiç bişey yapamıyorum. Nerdeyse oyuna girerken sorun yok ama oyundan kasıyor. İnternete giriyorum 2 sn bi kasıyor video izlenmiyor. Win10 kullanıyorum başlat butonun falan bastığım zaman bile kasma oluyor acaba neden lütfen mesaj yazın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı