Nvidia Gt540m sorun

ilatemhem

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, iki hafta kadar önce oyun (DOTA 2) oynarken oyun ve bilgisayar dondu ve hiçbir şekilde hareket etmedi ctrl+alt+delete yaptım görev yönetici bile açılmadı bende bilgisayarı düğmeden kapattım ve açmaya çalışınca açılmıyordu. 2-3 gün önce bilgisayara format attım ve bütün driverları yükledim en son zorla da olsa gt540m için ekran kartı driverını kurdum kurduktan sonra bilgisayar yine açılmadı windows yükleniyor dedikten sonra siyah ekran geliyor ve açılmıyordu. Bunun nedeni ne olabilir yardımcı olabilir misiniz.

Termal macunu yaklaşık 3 ay kadar önce yeniledim ve format atmadan önce kasanın içini de temizledim. Benim termal macun yenileme sebebim ise HDD'de bad sector problemi vardı maxblast kullandım ve format atmıştım onu yapmışken de ısınma oluyordu bazen termal macunları da yenileyeyim dedim.

Şöyle anlatayım driver yüklemeden önce aygıt yöneticisinde gt540m in yanında inlem işareti vardı. nvidia sitesinden driverin son sürümünü indirdim 320.20 galiba o olmayınca bir eski versiyonu indirdim ve yükledim.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı