Nvidia gtx 750 ile gtx 750 Ti arasındaki fark ne kadardır

Bu videoda iki kart arasındaki performans farkını şemalı şekilde göstermiş. Fakat markalar farklı. Gerçi 1-2 FPS dışında fark olacağını sanmıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu zamandan sonra 2 gb'dan aşağı ekran kartı alınmaz. Gtx 750 ti orta seviyeye geçiş ekran kartı olarak zihninde canlandırabilirsin.

Tomb Raider'da 7FPS, Crysis3'te 7FPS, Batman'de 7FPS, Battlefield 4'te 10FPS, FarCry4'te 13FPS fark görünüyor video'da. Senin oyunları hangi çözünürlükte oynayacağına bağlı performansı ama her zaman GTX 750Ti daha performanslı olacaktır. Yani 1366x768 gibi yada 1440x900 gibi çözünürkte GTX 750 yeterli olur çok rahat, FullHD'ye geçersen 1920x1080 yada 1600x900 gibi çözünürlükte GTX 750Ti daha iyi olur.

Hocam ASUS Gtx750 Ti'de strix var biliyorum.Yalnız Gtx750'de var mı bilmiyorum.Strix teknolojisi vardı.Strix teknolojisi 50 dereceye kadar çalışmıyor Ve 50 dereceden sonra soğutmaya başlayınca büyük fanları sayesinde 0 dB(desibel) ses hızında çalışıyor.Dilerseniz ASUS'un programlamış olduğu GPU Tweak programı ile ekran kartınıza Over Clock ederek daha performanslı ekran kartı oluşturursunuz.

Benim alacağım ekran kartı;
www.vatanbilgisayar.com: Asus STRIX GTX750 Ti OC GDDR5 2GB 128Bit Nvidia GeForce DX11 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı