NVIDIA GTX 950 i5 4460 sistem hangi oyunları rahatça oynatır?

İşletim sistemi
Windows 10

Nwork

Centipat
Daha fazla  
Ekran kartı
NVIDIA GeForce GTX 950
Anakart
MSI
İşlemci
Intel(R) Core(TM) i5-4460 CPU @ 3.20GHz 3.20 GH
Arkadaşlar merhaba! Altta bahsettiğim donanımsal özellikler ile hangi oyunları hangi ayarlarda oynayabilirim? Oynayamayacağım oyunlar nelerdir?
NVIDIA GeForce GTX 950.
Intel(R) Core(tm) i5-4460 CPU @ 3.20GHz 3.20 GHz.
8 GB RAM.

720P düşük orta ayarlarda GTA 5, RDR2, Mafia 1 DE, Call of Duty MW gibi aklınıza gelen çoğu oyunu kasmadan oynarsınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aşağı yukarı aynı hatta tek çekirdek olarak sizin işlemci daha iyi olduğu için Online oyunlarda daha fazla FPS alabilirsiniz.

720P düşük orta ayarlarda GTA 5, RDR2, Mafia 1 DE, Call of Duty MW gibi aklınıza gelen çoğu oyunu kasmadan oynarsınız.
Birkaç oyun testine baktığımda yüksek ayarlarda bile GTA 5 gibi oyunlarda 60 sabit alındığını görmüştüm, orta veya düşük ayarlar daha mı sağlıklı olur?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aşağı yukarı aynı hatta tek çekirdek olarak sizin işlemci daha iyi olduğu için Online oyunlarda daha fazla FPS alabilirsiniz.
Teşekkür ederim yardımınız ve bilgilendirmeniz için 🙏🏻

Ets 2 1080p yüksek ayarda takılırsın.
Direksiyon seti aldıktan sonra ETS 2'ye geçeceğim ama teşekkür ederim yorumunuz için 🙏🏻

Birkaç oyun testine baktığımda yüksek ayarlarda bile GTA 5 gibi oyunlarda 60 sabit alındığını görmüştüm, orta veya düşük ayarlar daha mı sağlıklı olur?

Teşekkür ederim yardımınız ve bilgilendirmeniz için 🙏🏻

Direksiyon seti aldıktan sonra ETS 2'ye geçeceğim ama teşekkür ederim yorumunuz için 🙏🏻
Hocam konuyla alakasız ama o sondaki emojileri kullanmayın Hristiyan emojisi o dikkatli olalım.

Teşekkür ederim dostum 🙏🏻
Estağfurullah.

Yeni konular

Geri
Yukarı