Çözüldü NVIDIA Güncellemesi Sonrası Mavi Ekran Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
1) Ekran kartı sürücünüzü DDU ile kaldırın ve aşağıdaki siteden ekran kartınızın modeline göre indireceğiniz driverı kullanın. Bu arada her ikisini de indirin ve sonra DDU ile silin. Sonra da bilgisayarın internet bağlantısını kesip driverı kurun. Bunun nedeni Windows Update yüklemesin diye. DDU kullanım rehberi de aşağıda.

2) Aşağıdaki rehberi uygulayıp sonuçları paylaşın.

3) BIOS sürümünüze erişim sağlayamadım. Bu yüzden BIOS güncel değilse güncelleyin.
1) Ekran kartı sürücünüzü DDU ile kaldırın ve aşağıdaki siteden ekran kartınızın modeline göre indireceğiniz driverı kullanın. Bu arada her ikisini de indirin ve sonra DDU ile silin. Sonra da bilgisayarın internet bağlantısını kesip driverı kurun. Bunun nedeni Windows Update yüklemesin diye. DDU kullanım rehberi de aşağıda.

2) Aşağıdaki rehberi uygulayıp sonuçları paylaşın.

3) BIOS sürümünüze erişim sağlayamadım. Bu yüzden BIOS güncel değilse güncelleyin.

Çözüm
1) Önce NVIDIA'yı sonrada İntel'i kaldırdım. Yaparken interneti kapattım önceden indirdiğim dosyaları internet kapalıyken kurdum. Bir sorun çıkmadı.
2) Fotoğraf aşağıda.
3) BIOS sürümüm güncel.
Sistemim MSI GE73 8RF.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2020-10-30 121357.png
    Ekran görüntüsü 2020-10-30 121357.png
    8,6 KB · Görüntüleme: 142

Geri
Yukarı