NVIDIA güncellemesi sonrası Valorant'ta ekran piksel piksel oldu

İşletim sistemi
Windows 10

cagri12312213

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar, ben 5-6 ay önce NVIDIA GeForce Experience'tan baktım yeni güncelleme gelmiş drivere, yaptım. PC'yi yeniden başlattım, oyuna girince pixel pixel olmaya başladı. Sıkıntı etmedim ama şimdi uzaktaki adamları göremiyorum cok pixel oldugu için. 1600*900 son çözünürlük monitörümun desteklediği. Güncellemeyi yapmadan önce de ayarları en düşükte kullanıyordum, şimdi de en dusükte kullanıyorum.

Dosya Ekleri

• 1638799874764.png
    1638799874764.png
    451,8 KB · Görüntüleme: 183
Arkadaşlar, ben 5-6 ay önce NVIDIA GeForce Experience'tan baktım yeni güncelleme gelmiş drivere, yaptım. PC'yi yeniden başlattım, oyuna girince pixel pixel olmaya başladı. Sıkıntı etmedim ama şimdi uzaktaki adamları göremiyorum cok pixel oldugu için. 1600*900 son çözünürlük monitörümun desteklediği. Güncellemeyi yapmadan önce de ayarları en düşükte kullanıyordum, şimdi de en dusükte kullanıyorum.
Fotoğrafta birşey yok ? Sanırım monütörünüz beyaz ışığı görmeye başlıyor...

Windows LOCAL klasöründen Valorant'a girin. Ardından config sekmesine girin. Eğer bilgisayarınızda birden çok valorant hesabına girdiyseniz orada birden çok random harfler ile dosyalar çıkacak. En son girdiğiniz hesabı bulmak için orada bulunan Windows klasörünü açın. RiotLocalMachine dosyasını açın, LastKnownUser yazan kısım sizin son oynadığınız hesabın kodu olacak. Ardından config sekmesinde o hesabı bulun, Windows dosyasına basın. GameUserSettings'e girin. Orada en altta resolutionquality diye bir ayar olması lazım. O yüz değilse 100 yapın. Eğer o değer 100 ise sorun yüksek ihtimalle grafik driverınızın monitör çözünürlüğünde ancak bu kadarını verebileceğinden kaynaklıdır. Eski driverınızı yüklemeye çalışın, belki düzelebilir.

Windows local klasöründen Valorant'a girin. Ardından Config sekmesine girin. Eğer bilgisayarınızda birden çok Valorant hesabına girdiyseniz orada birden çok random harfler ile dosyalar çıkacak. En son girdiğiniz hesabı bulmak için orada bulunan Windows klasörünü açın. Riotlocalmachine dosyasını açın, lastknownuser yazan kısım sizin son oynadığınız hesabın kodu olacak. Ardından Config sekmesinde o hesabı bulun, Windows dosyasına basın. Gameusersettings'e girin. Orada en altta resolutionquality diye bir ayar olması lazım. O yüz değilse 100 yapın. Eğer o değer 100 ise sorun yüksek ihtimalle grafik driverınızın monitör çözünürlüğünde ancak bu kadarını verebileceğinden kaynaklıdır. Eski driverınızı yüklemeye çalışın, belki düzelebilir.

Şunu söylemem gerekirse local dosyasını bulamadım.
Formatladım bilgisayarı 2 gün önce. Dediğiniz gibi yine o dosyada problem olabilir mi sonuçta her şeyi yeni yükledim.
Eski drıver daha önce çok yükledim acaba daha da eski sürüm mü yüklesem.
' Grafik driverınızın monitör çözünürlüğünde' dediniz tam olarak nedemk istediniz ve çözümü nedir?

Geri
Yukarı