NVIDIA hisse senedi alınır mı?

Bende Amazon hisseleri var, Allah bereket versin sene başından beri çoşturdu. Covid19 tüm sanal marketleri koparttı.

Nvidia hisse senedi için ise yüksek kar için geç kaldın, ARM satın alımı sonrası artışını yaptı. Ondan önce alaydın iyi olurdu. Ama teknoloji şirketidir, orta, uzun vadede, 3.Dünya savaşı çıkmadıkça her zaman kazandırır.
Akbank'ta var. Yabancı hisse senedi fonları. Şu an 1 hisse 3840₺ alınır mı sence? :D

Orta uzun vade için çok iyi yatırım bence. Ama paramı yatırayım 1 ay sonra ikiye katlalayım planları yapıyorsan çok zarar edersin.

Bende Amazon hisseleri var, Allah bereket versin sene başından beri çoşturdu. Covid19 tüm sanal marketleri koparttı.

Nvidia hisse senedi için ise yüksek kar için geç kaldın, ARM satın alımı sonrası artışını yaptı. Ondan önce alaydın iyi olurdu. Ama teknoloji şirketidir, orta, uzun vadede, 3.Dünya savaşı çıkmadıkça her zaman kazandırır.

Orta uzun vade için çok iyi yatırım bence. Ama paramı yatırayım 1 ay sonra ikiye katlalayım planları yapıyorsan çok zarar edersin.
Anlatır mısınız nasıl aldınız, nereden aldınız vs?

Anlatır mısınız nasıl aldınız, nereden aldınız vs?

Benim kullandığım yöntem şu; "Amerikaya gidiyorsunuz bir yatırım danışmanlığı şirketine para yatırıyorsunuz onlar sizin paranızı yönetiyor. Benimkini de teknoloji şirketlerine yatırdılar, 2018'den bugüne %77 kar elde ettim. Tabi şirketine göre değişmekle birlikte bu hizmet için 50K - 100K $ dan başlayan bir sermayeniz olmalı".
Alsak ne gibi bir kâr ederiz? 9-10 tane almak lazım :D

Bunu bilsek zengin olurduk. 😂
Ancak Akbank yabancı hisse fonlarının senelik %2,90 yönetim kesintisine tabii olduğunu da unutmayınız. + Gelir vergisi.

Geri
Yukarı