NVIDIA iki izi ayır sorunu

Umut.Allper

Hectopat
NVIDIA'nın ses ayarlarında her iki izi ayırı seçtim. Kaydedilen videoyu Windows'un kendi uygulamasıyla açtığımda sadece mikrofondan gelen sesler duyuluyor. Filmora gibi programlardan açtığımda da sadece bilgisayardan gelen sesler duyuluyor.

1619181087935.png

Bu sesleri nasıl ayırabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
NVIDIA'nın ses ayarlarında her iki izi ayırı seçtim. Kaydedilen videoyu Windows'un kendi uygulamasıyla açtığımda sadece mikrofondan gelen sesler duyuluyor. Filmora gibi programlardan açtığımda da sadece bilgisayardan gelen sesler duyuluyor.

Eki Görüntüle 988751

Hocam bu konuyla alakası yok ama reddline diye birisinden ucuz oyun paketi aldım demişsiniz GFN'den mi oynuyorsunuz yoksa kendi pcnizden mi?

Kendi bilgisayarımdan.

Peki kayıtlarınız gittiği oluyor mu ben GFN'den oynuyorum CP2077 sabah oynadım manuel Save yapıp oyundan çıktım bu akşama bir girdim başkasının kayıtları var benim ne kayıtım kalmış ne oyunum neden öyle oluyor anlamadım offlineda çekiyorum.
Yardımcı olabailirsen sevinirim

Peki kayıtlarınız gittiği oluyor mu ben GFN'den oynuyorum CP2077 sabah oynadım manuel Save yapıp oyundan çıktım bu akşama bir girdim başkasının kayıtları var benim ne kayıtım kalmış ne oyunum neden öyle oluyor anlamadım offlineda çekiyorum.
Yardımcı olabailirsen sevinirim
reddline a sorabilirsin.

Çözüldü mü?

Çözebildin mi bende de var aynı sorun.

Eki Görüntüle 988751

Arkadaşlar selam iki izi ayırdığınızda; Windows Filmler ve TV uygulaması ile oynatırken mikrofon sesini esas alıyor, Clipchamp ile düzenlemeye çalıştığınızda oyun sesi esas alınıyor. Bu şekilde değişik uygulamalar değişik şekilde düzenleme yaptırıyor.
Eğer Premiere Pro kullanırsanız mikrofon ve oyunun sesini olması gerektiği gibi iki şekilde görüyorsunuz. Buradan düzenledikten sonra render alırsanız sorun kalmayacaktır.

1680889900968.png

Geri
Yukarı