NVIDIA kart ile Freesync kullanılır mı?

Yusuf2434

Hectopat
Daha fazla  
24inç 144Hz AMD FreeSync teknolojili bir monitörüm var. AMD ekran kartı mı almalıyım yoksa NVIDIA ekran kartı da AMD FreeSync teknolojisini kullandırır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
24inç 144Hz AMD FreeSync teknolojili bir monitörüm var. AMD ekran kartı mı almalıyım yoksa NVIDIA ekran kartı da AMD FreeSync teknolojisini kullandırır mı?

Dostum
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Recep ve Ali abi gayet güzel anlatmışlar.

Dostum
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Recep ve Ali abi gayet güzel anlatmışlar.
Bende Acer 240hz freesync monitör ve nvidia ekran kartı var. Dün gece bu videoda söylenenleri uyguladım ve G-sync özelliğini açtım. Fakat bugün bilgisayarı tekrar açtığımda Nvidia ayarlarında G-sync sekmesi kaybolmuştu.Nvidia driverlerini falan sildim tekrar yükledim fakat bir türlü geri getiremedim. Bunun sebebi ne olabilir ?

Bende Acer 240Hz FreeSync monitör ve NVIDIA ekran kartı var. Dün gece bu videoda söylenenleri uyguladım ve G-Sync özelliğini açtım. Fakat bugün bilgisayarı tekrar açtığımda NVIDIA ayarlarında G-Sync sekmesi kaybolmuştu. NVIDIA driverlerini falan sildim tekrar yükledim fakat bir türlü geri getiremedim. Bunun sebebi ne olabilir?

Monitörden kapatmış olabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı