NVIDIA kayıt programında 60 FPS üstü kayıt nasıl yapılır?

Bati.

Kilopat
Yer
istanbul
Daha fazla  
Meslek
Web Programcısı.
Önceden işlemci ya da ekran kartıyla alakalı olduğunu düşünüyordum ikisini de değiştirdim ama halen kötü ekran videoları çekiyorum kaliteyi sona çekmeme rağmen anlamıyorum youtube video attım kalitesi çok kötü millet video çekiyor mükemmel hem AMD hem NVIDIA tarafında kayıtlar aldım ikisi de berbat çözemedim bu işi ve 60 FPS limiti koymuş ekran 70 Hz nasıl onu 90 vs yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kayıt aldığınız FPS değerini 60'dan fazlasına yükseltemezsiniz. En fazla 30-60 olabilir diye biliyorum. AMD ve NVIDIA'nın kayıt programları çok da başarılı değil. OBS kullanabilirsiniz.

Kayıt aldığınız FPS değerini 60'dan fazlasına yükseltemezsiniz. En fazla 30-60 olabilir diye biliyorum. AMD ve NVIDIA'nın kayıt programları çok da başarılı değil. OBS kullanabilirsiniz.

Ben AMD kullanırken millet NVIDIA'yı övüyordu yazılımı böyle şöyle çok stabil evet öyle ama yazılımı 1980'lerden kalma gibi sıradan özel bir şey yok ve kayıt programıda AMD ile aynı kalitede.

Ben AMD kullanırken millet NVIDIA'yı övüyordu yazılımı böyle şöyle çok stabil evet öyle ama yazılımı 1980'lerden kalma gibi sıradan özel bir şey yok ve kayıt programıda AMD ile aynı kalitede.
AMD sürücüsü gibi nazlı değil en azından. Durduk yere sıkıntı çıkartmıyor.

AMD sürücüsü gibi nazlı değil en azından. Durduk yere sıkıntı çıkartmıyor.

AMD sürücüsü üzerinden kayıt alırken herhangi bir sıkıntıyla karşılaşmadım, pek başarılı değil dememin sebebi oyunu +60FPS akıcı bir şekilde oynarken aldığım kaydı izleyince donmalar olduğunu gördüm birkaç defa. NVIDIA'da da böyleydi, AMD'de de böyle. Üstelik iki tarafta da sistemim gayet yeterliydi. O sebeple OBS kullanıyorum ve herhangi bir sorunla karşılaşmadım.

AMD sürücüsü üzerinden kayıt alırken herhangi bir sıkıntıyla karşılaşmadım, pek başarılı değil dememin sebebi oyunu +60FPS akıcı bir şekilde oynarken aldığım kaydı izleyince donmalar olduğunu gördüm birkaç defa. NVIDIA'da da böyleydi, AMD'de de böyle. Üstelik iki tarafta da sistemim gayet yeterliydi. O sebeple OBS kullanıyorum ve herhangi bir sorunla karşılaşmadım.
Garip bir durum vallahi, GeForce 600 serisinden bu yana kullandım kayıt için sıfır sıkıntı.

Garip bir durum vallahi, GeForce 600 serisinden bu yana kullandım kayıt için sıfır sıkıntı.

GTX 1060 sistemim vardı bundan 4-5 ay kadar önce, yaklaşık 5 dakikalık kayıt almıştım, oyun dediğim gibi 60+ FPS'ydi ve işlemci kullanımlarımı tam olarak hatırlamıyorum ancak yüksek değildi. Sonrasında kaydı izlediğimde çoğu zaman görüntü çamur kalitesine düşüyordu ve aşırı derecede donmalar oluyordu. AMD tarafında da şu an kullandığım sistem imzamda yazıyor. Bunda herhangi bir kalite kaybıyla karşılaşmadım ancak videoyu izlediğimde arada bir droplar girdiğini gördüm. O sebeple OBS kullanıyorum. Belki de yaptığım ayarlarda bir sıkıntı vardı bilmiyorum.

Geri
Yukarı