NVIDIA, “Mortal Kombat 11” Game Ready sürücüsünü yayınladı

Makaleler
289
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522743131
NVIDIA, yeni duyurulan GTX 16 serisi oyun Laptopları ve GTX 1650 GPU’lar için “Mortal Kombat 11” Game Ready sürücüsünü yayınladı.

Sürücü ayrıca Strange Brigade’de Vulkan performansında %13 ve Anthem’de SLI performansında %50 artışla birlikte 7 adet daha G-SYNC Uyumlu ekran desteği sunuyor.

NVIDIA, GeForce GTX 16 Series Laptoplar ve GeForce GTX 1650 GPU’ları destekleyen Mortal Kombat 11 için Game Ready sürücüsünü yayınladı. GeForce kullanıcıları, yeni sürücüyle birlikte Vulkan kullanarak Strange Brigade’de %13’e kadar performans artışı sağlarken, Anthem’de SLI ve yedi yeni G-SYNC uyumlu ekran desteği gibi yeniliklere de sahip oluyor.

Tüm NVIDIA Game Ready sürücüleri Microsoft tarafından sağlanan WHQL sertifikasına sahip bulunuyor. Önde gelen birçok oyun için lansmanından itibaren ulaşılabilen sürücüler en iyi performans ve kusursuz oyun deneyimi için tasarlanmış durumda.

Anthem SLI desteği alıyor, performans %50 artıyor

Yeni sürücüyle birlikte SLI desteği alan NVIDIA SLI yapısına sahip GeForce kullanıcıları, popüler bir oyun olan Anthem’de büyük bir performans sıçraması görecekler. Çoklu ekran kartından tek çıkış almaya yarayan bir bağlantı teknolojisi olan SLI, oyuncuların oyun esnasındaki performansı artırabilmeleri için birden fazla grafik kartını kullanabilmelerine imkân tanıyor.

Daha fazla G-SYNC uyumlu ekran

NVIDIA ayrıca yedi yeni ekranın daha G-SYNC Uyumlu şeklinde onaylandığı testi geçtiğini duyurdu. Yeni modellerle birlikte, G-SYNC Uyumlu ekranların sayısı yarından itibaren toplamda 24’e yükselecek. Bu ekranlar şu şekilde:

ÜreticiModel
AcerKG271
AcerXF240H
AcerXF270H
AOPEN27HC1R
AsusVG248QG
GigabyteAORUS AD27QD
LG27GK750F

G-SYNC Uyumlu programı G-SYNC ekosistemini genişletirken, Adaptive-Sync ekranlara bir kalite eşiği getiriyor ve tüketicileri de hangi ekranların iyi bir giriş seviyesinde VRR oyun deneyimi sağlayacağı konusunda bilinçlendiriyor. NVIDIA G-SYNC Uyumlu programı kapsamında, Adaptive-Sync protokolünü destekleyen monitörlerdeki deneyimini geçerli kılmak adına dünyanın önde gelen orijinal monitör üreticileriyle çalışıyor. Bu programı geçen ürünler “G-SYNC Uyumlu” olarak tescilleniyor.

Yeni sürücü Mayıs 2019’da gelecek Windows 10 desteğinin yanında GeForce GTX 1650 desktop ile GeForce GTX 1660 Ti ve GTX 1650 Laptop GPU desteklerini de içeriyor.

Sürücü için: Grafik Sürücüsü - GeForce Game Ready Driver | NVIDIA

G-SYNC Uyumlu ekranların tam listesi için tıklayın.

Abi bu sürücüyü indirmek için şekilden şekle girdim manuel indiriyorum hız 0 oluyo indirme duruyo otomatik indiriyorum hata diyo sonra bi süreden sonra geforce experience bile açılmamaya başlamıştı fakat şuan indi çok şükür. Bunun için konu bile açtım Allahtan yüklendi şimdi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı