Nvidia PhsyX Zaten Kurulu hatası

KroSName55

Hectopat
Makaleler
6
Daha fazla  
Driverların hepsini en baştan silip kurayım dedim. Sonra kurdum PyshX zaten kurulu diyor. Ama program ekle ve kaldır öyle demiyor. Ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Program ekle kaldırda varsa kaldır Phsx'i, yoksa tüm Nvidia, Geforge kaldır. Programfiles içlerinde ara klasörü varsa içinde uninstall varsa onunla kaldır yoksa klasörünü sil. DDU ile Nvidia seçip kaldır sonra kurmayı dene.
Program ekle kaldırdan nvidia ürünlerini kaldırdım. x86 ve program filesdaki "NVIDIA CORPORITION" klasörünü sildim. Geforce expreince'den driverları yükledim yine yüklü diyor.

1.jpg
2.jpg

Göksel'in dediğini hiç yapmadı isen yap, ben bunu yaptığını varsayıp istedim Tw'yi. Yaptı isen ve sonuç oluumsuzsa id, pass atabilirsin özelden.
Şimdi deniyorum.

Malesef, sonuç aynı.
Göksel'in dediğini hiç yapmadı isen yap, ben bunu yaptığını varsayıp istedim Tw'yi. Yaptı isen ve sonuç oluumsuzsa id, pass atabilirsin özelden.
Hocam açık olduğun zaman, mesaj atarmısın ? 7/24 açık değilimde.

Hocam kusura bakmayın, tatile gittimde hiç giremedim. Mümkünse açık olduğunuz zaman tekrar yazabilirmisiniz ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı