NVIDIA Sistemde Monitöre Görüntü Gelmiyor

Friplex

Kilopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese selamlar. Daha dün karşılaşmış olduğum bir problemi belirtmek istiyorum. Bilgisayarımı kapatmıştım ve sonrasında tekrar kasanın güç düğmesine bastım. Monitörümün ışığı yanıyordu ve açılış sırasında görüntü geliyordu. (MSI yazısı vs.). Sonrasında Windows açılışına geldiğinde ise monitörümün ışığı yanıp sönmeye ve ekrana görüntü gelmemeye başladı. Bir süre bekledim fakat durum aynıydı. Sonrasında ise reset tuşuna bastım, yine açılış ekranı ve sonrasında normal bir şekilde Windows ekranı geldi ve sorun yaşamadım. Sorunu bilgisayarı kapatıp bir süre kapalı kaldığında ve tekrar fişi takıp bilgisayarı açtığımda yaşıyorum ve reset attığımda da düzeliyor fakat sürekli reset atmak istemiyorum. Dün gelen NVIDIA güncellemesinden kaynaklı da olabilir mi acaba? Görüşlerinizi bekliyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Reis ben tam olarak bilmiyorum ama ekran kartının içindeki çip de arıza olabilir bir videoda öyle duymuştum sen yine de bir diğer kişilerden yorum al :)

Reis ben tam olarak bilmiyorum ama ekran kartının içindeki çip de arıza olabilir bir videoda öyle duymuştum sen yine de bir diğer kişilerden yorum al :)
dolar olmuş 7.4 bana ekran kartımda arıza olabilir falan deme gözünü seveyim :) donanımsal ise reset attığımda da ekrana görüntü gelmemesi gerekmez miydi ama ?

Geri
Yukarı