Çözüldü Nvidia sitesinden sürücü indirilmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Bozuk PC Tuşu

Kilopat
Yer
Klavye
Daha fazla  
Meslek
Harf, sayı yazmak.
Arkadaşlar dün bilgisayarıma format attım ve direkt ekran kartının sürücüsünü indirmek için NVIDIA sitesinden sürücüyü indirmeye çalıştım. Siteye giriyor, herhangi bir problem yok. Ama ekran kartını seçip sürücüyü arattığımda ise site hata veriyor. 2 gündür bu durum böyle. Acaba sorun bilgisayardan mı diye başka bir cihaz, başka bir tarayıcı ile tekrar denedim ama sonuç değişmedi. Kullandığım ekran kartı GTX 750, işletim sistemi Windows 10 64 Bit. Eğer girebilen var ise atabilir ise çok iyi olur.

Sitede genel bir sorun var. Driver Station üzerinden indirebilirsiniz geçici olarak.

Sitede genel bir sorun var. Driver Station üzerinden indirebilirsiniz geçici olarak.
sağ olun <3
Bir de GTX 750 Ti burada nasıl bulabilirim bulamadım :(
Lütfen yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı