Çözüldü NVIDIA sürücü güncelledikten sonra bilgisayar açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

afrodis

Centipat
Daha fazla  
F1 oyunu açılmıyor diye internet sitesinden NVIDIA driverlarını güncelledim. Ekranda yüklendikten sonra bilgisayarı yeniden başlat dedi. Yeniden başlata bastıktan sonra kapattı. PC'yi tekrar açınca onarıma hazırlanıyor diyor sonra mavi ekran veriyor bilgisayarınız düzgün başlatılamadı ekranı geliyor. Bunun çözümü nedir? Şu an düne sistem geri yükleme yapıyorum.

Güvenli moda girip ekran kartı sürücüsünü DDU ile silin. Ardından güncel sürücüyü kurun. Ekran kartınız nedir?
ddu yu nereden açacağım. güvenli modda internete girmiyor
Güvenli moda girip ekran kartı sürücüsünü DDU ile silin. Ardından güncel sürücüyü kurun. Ekran kartınız nedir?
güvenli modda ddu ve güncel sürücüyü nasıl kuracağım yardımcı olur musunuz?

Son düzenleme:
DDU'yu nereden açacağım? Güvenli modda internete girmiyor.
DDU kullanmadan da yapabilirsiniz. Başlat> Aygıt yöneticisi> Görüntü bağdaştırıcılarında GPU'nuzun üzerine sağ tıklayıp özelliklere girin, sürücü sekmesinden sürücüye geri dön yapın ya da cihazı kaldır seçeneğini seçerek sürücüyü kaldırın. Sonrasında Windows'u normal şekilde başlatın.

DDU kullanmadan da yapabilirsiniz. Başlat> Aygıt yöneticisi> Görüntü bağdaştırıcılarında GPU'nuzun üzerine sağ tıklayıp özelliklere girin, sürücü sekmesinden sürücüye geri dön yapın ya da cihazı kaldır seçeneğini seçerek sürücüyü kaldırın. Sonrasında Windows'u normal şekilde başlatın.
şu anda cihazı kaldırıyorum
şu anda cihazı kaldırıyorum
Windows açıldı şuan. Nvidia'nın sitesinden driver mı indireceğim?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı