Nvidia sürücü güncelleyince FPS 30'a sabitlendi

yusuf0111

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar otomatik gelen güncellemelerden 417.22 sürücüsünü kurmayın çünkü net bir şekilde sorunlu (en azından benim bilgisayarda). Daha önce stabil 60 FPS (60'a kilitli) Mortal Kombat X oynarken son driver güncellemesinden sonra bu 30'a düştü grafikleri düşürdüm ama sonuç değişmedi benden denetim masasından tüm Nvidia uygulamalarını kaldırdım ve sorun ortadan kalktı ve yine en yüksekte 60 FPS verir oldu. Sizlere önerim bu güncellemeyi yüklememenizdir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Muhtemelen sürücüden çok Nvidia geForce Experience soruna yol açıyordu. Bende de ne yaparsam yapayım, experience içinde ayarı olduğu halde ve kapattığım halde, şarj belirli bir değerin altına düştüğünde ya da bataryada kullanırken fpsyi 30'a indiriyordu. Experience i kaldırdım düzeldi. Bir daha da yüklemedim, her halta karışıyor çünkü. Optimizasyon dediğide oyunun grafik ayarlarını kurcalamak :) Benim yaptığım ayar onun yaptığı ayardan performans / görüntü kalitesi oranı olarak çok daha iyi oluyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı