Nvidia Sürücü İndirme Sorunu Çözümü

Jouska

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Burada Nvidia kullanıcılarının sürücü indirmeyi denerken "Yapay Zeka Bile Bu Sayfayı Bulamadı" tarzındaki hata bildirimleri sebebiyle sürücü indiremediklerini gördüm. Geçen gün ben de aynı sorunu yaşamıştım ve bunun çözümünü paylaşmak istedim.

İlk çözüm Geforce Experience kullananlar için sürücüleri buradan indirmek ancak benim gibi Geforce Experience'ı yüklemeye dahil etmeyenler ve kullanmayanlar aşağıdaki şekilde çözebilirler.

Öncelikle sorunun Nvidia'nın Türkiye sayfasına özel olduğunu belirteyim. Bunun çözümü için ise dediklerimi uygulayın veya direkt aşağıdaki linke tıklayarak açılan sayfada kendi sürücünüzü seçerek indirin. Unutmayın sürücü dilini English (US) olarak seçmelisiniz aksi takdirde Turkish seçeneği şu anda çalışmıyor.

1. Nvidia'nın sürücü sayfasına gidin.
  2. Sayfanın adresindeki "tr" ibaresini silin
  3. Açılan İngilizce sayfada sürücünüzü seçin ve dili English(US) olarak seçin.
  4. "Search" ve ardından "Download" butonlarına tıklayarak sürücünüzü indirebilirsiniz.
"tr" ibaresinin silinmiş hali olan sayfayı linkte paylaşıyorum.

Nvidia Driver - İngilizce Sayfa

Son düzenleyen: Moderatör:
Sağ olun hocam. Tam bilgisayarı kapatcaktım yarın uğraşırım diye sizin başlığı gördüm işimi hallettim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı