Nvidia Sürücü Kurma Sonrası Performans Düştü

Berke Tümay

Hectopat
Daha fazla  
2 gün önceye kadar bilgisayarım müthiş şekilde performans veriyordu. 1 gün önce NVIDIA'nın son sürüm driverı olan 441.20'yi kurmaya çalıştım ama sonra başarısız hatasını aldım. Sonra GTA 5'e girdiğimde oyun acayip kasıyordu. 5 FPS alıyordum. Sonra aygıt yöneticisine baktığımda ise görüntü bağdaştırıcılarında NVIDIA GTX 950M kartımın görünmediğini fark ettim. Ama orada bilinmeyen aygıt diye bir şey vardı sağ tıklayarak sürücüyü güncelle dedim ve güncelledi. Oyunlara girdiğimde kasmıyordu ve aygıt yöneticisinde grafik kartım görünüyordu. Ancak şunu fark ettim ki FIFA 20'de eskiden 90 FPS alıyorsam şu an 30 alıyordum. Acayip bir düşüş var. Ve ne zaman driverimi güncellemeye kalksam gene kart aygıt yöneticisinden kayboluyor. Sonra eskisi gibi düzeltiyorum ama FPS düşüşüm var velhasıl kelam ben bu durumu nasıl düzelteceğim? DDU ile falan mı bana detaylı bir çözüm anlatır mısınız? Teşekkürler şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
DDU ile sürücüyü güvenli modda kaldırın ve bilgisayarı yeniden normal modda başlatın.
Daha sonra sürücüyü kurun;

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı