NVIDIA sürücüleri güncellenmiyor

karpuz bey

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Kısa bir zaman önce bilgisayarıma bu videodaki işlemleri yaptım ve hiçbir sorun olmadı. Ama Valorant'a girdiğim zaman NVIDIA 441.20 driverini indirmem gerektiği hatasını aldım ama oyuna hala giriş yapabiliyordum FPS'm 100 olduğu halde takılmalar oluyordu ve 5-10 saniye sürüyordu bende NVIDIA sitesine girdim Windows 10 64 Bit istenen driveri yükledim ama uyumlu olmadığı hatasını aldım ne yapmam gerek bilmiyorum yardımcı olabilir misiniz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu gibi videolar güncelliğini gün geçtikçe yitiriyor. NVIDIA sitesinden size uygun modelin sürücüsünü indirip kurarken temiz kurulum seçeneğini seçip kurun.

Ekran kartın nedir GT730 falan ise kuramazsın 9 ve üstü istiyor kurabilmek için ancak modlarsan Google'dan bakarsan yapabilir ve kurabilirsin.

Peki ne yapabilirim neredeyse hiçbir oyunu takılmadan oynayamıyorum.
Bu gibi videolar güncelliğini gün geçtikçe yitiriyor. NVIDIA sitesinden size uygun modelin sürücüsünü indirip kurarken temiz kurulum seçeneğini seçip kurun.

Ekran kartımı vb bulamıyorum yoksa bende denedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı