NVIDIA sürücüsü doğru mu?

Tamerks34

Hectopat
Ekran kartı sürücüsünde güncelleme geldi güncelledim ve mavi ekran geldi, acaba yanlış mı yüklemişim (1 ay önce yükledim ve seçenekler doğruydu)
Denetim masasındaki sürüm ile NVIDIA sayfasındaki sürüm farklı.
Ayrıca güncellemeden sonra mouse bozuldu.

Dosya Ekleri

• Screenshot_6.png
    Screenshot_6.png
    48,4 KB · Görüntüleme: 47
  • Screenshot_7.png
    Screenshot_7.png
    494,5 KB · Görüntüleme: 50
DDU ile kaldırıp tekrar yükleyip deneyin.

Sağdaki doğru. Ben dün kurdum sorun çıkmadı, tekrar dene istersen.

DDU ile kaldırıp tekrar yükleyip deneyin.

Siteye yüklememişler daha. GeForce Experience doğru gösteriyor.

DDU yaptım, siteden kurdum ama NVIDIA Experience de yeni güncelleme var diyor? Daha önce aynı güncellemeyi yaptığımda mavi ekran gelmişti. Ne yapmalıyım?

Ayrıca DDU yaptıktan sonra ekran gidip geldi ve denetim masasında sürücü kendi yüklenmişti daha sonra siteden kurunca kendisi silip kurdu.(sadece grafik sürücüsü vardı ama şuan her şey yüklü)

DDU yaptım, siteden kurdum ama NVIDIA Experience de yeni güncelleme var diyor? Daha önce aynı güncellemeyi yaptığımda mavi ekran gelmişti. Ne yapmalıyım?
Ayrıca DDU yaptıktan sonra ekran gidip geldi ve denetim masasında sürücü kendi yüklenmişti daha sonra siteden kurunca kendisi silip kurdu.(sadece grafik sürücüsü vardı ama şu an her şey yüklü)

NVIDIA Experience değil, GeForce Experience. Daha önce hatalı bir sürüm olabilir fakat son sürücüde sıkıntı yok. Dediğim gibi siteye yüklemedikleri için GeForce Experience'de güncelleme gözüküyor. Ekranın gidip gelmesi sürücüyü sildiğin için mevcut sürücüye geçerken yaşanan boşluk.

NVIDIA Experience değil, GeForce Experience. Daha önce hatalı bir sürüm olabilir fakat son sürücüde sıkıntı yok. Dediğim gibi siteye yüklemedikleri için GeForce Experience'de güncelleme gözüküyor. Ekranın gidip gelmesi sürücüyü sildiğin için mevcut sürücüye geçerken yaşanan boşluk.

Hani ben DDU yaptımya, sistem yeniden başlatıldı ve sürücüyü yüklemek için Opera'ya girdim, ama daha kurmadan veya indirmeden ekran gidip geldi ve kendiliğinden sürücü yüklenmişti, ben ona rağmen sürücüyü yükledim ve kurdum ama kurarken "eski sürücü siliniyor" yazdı sildi ve yenisini yükledi.

Ayrıca GeForce Experience de olan sürümü yüklediğimde 1 saniye sonra mavi ekran geldi.(DDU yapmadan önce yani konuyu açtığımda) tekrardan yükleyim mi

Hani ben DDU yaptımya, sistem yeniden başlatıldı ve sürücüyü yüklemek için Opera'ya girdim, ama daha kurmadan veya indirmeden ekran gidip geldi ve kendiliğinden sürücü yüklenmişti, ben ona rağmen sürücüyü yükledim ve kurdum ama kurarken "eski sürücü siliniyor" yazdı sildi ve yenisini yükledi.

Sürücüyü sildiğinde aslında yeni sürücüyü silip temel sürücüyü yükler. Yani donanımla gelen sürücüyü yükler.

Yeni konular

Geri
Yukarı