NVIDIA sürücüsünü güncellerken mavi ekran hatası

rmelihr

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, bugün bilgisayarı açtım ve tam o sırada baktım GeForce Experience güncelleme yapıyordu. Oyunu açmış bulundum ve tam oyun açıldı, mavi ekran hatası aldım, sonra DDU ile ekran kartı driver sildim, tekrar yükledim. Şu anlık problem yok. Driver güncellerken oyun açtığım için mavi ekran vermiş olabilir mi?

Tamamdır. BattlEye'ı tekrar yükleyip dilediğin gibi oyununa devam edebilirsin. Bilgisayarını kullanarak bir süre mavi ekran alıyor musun almıyor musun gözlemle. Mavi ekran alırsan yeni oluşan minidump dosyalarını paylaşırsın, mavi ekran almazsan da çözüldüğünü belirtirsin.

Henüz mavi ekran almadım efendim yardımlarınız için teşekkür ederim. Sanırım driver kurarken oyun açtığım için oldu.
Tamamdır. BattlEye'ı tekrar yükleyip dilediğin gibi oyununa devam edebilirsin. Bilgisayarını kullanarak bir süre mavi ekran alıyor musun almıyor musun gözlemle. Mavi ekran alırsan yeni oluşan minidump dosyalarını paylaşırsın, mavi ekran almazsan da çözüldüğünü belirtirsin.
tekrar merhaba efendim bugün head oynarken oyun durduk yere kendi kendine masaüstüne attı bu sorun bir kaçkez daha meydana gelmişti olay görüntüleyici baktım fakat birşey anlamadım

Dosya Ekleri

• 2.png
    2.png
    33 KB · Görüntüleme: 41
  • Adsız.png
    Adsız.png
    19,4 KB · Görüntüleme: 39
Son düzenleme:
Henüz mavi ekran almadım efendim yardımlarınız için teşekkür ederim. Sanırım driver kurarken oyun açtığım için oldu.

Tekrar merhaba efendim bugün head oynarken oyun durduk yere kendi kendine masaüstüne attı bu sorun bir kaçkez daha meydana gelmişti olay görüntüleyici baktım fakat bir şey anlamadım.

Hocam ilk fotoğraftaki olay bende de var neden olabilir?

Yeni konular

Geri
Yukarı