NVIDIA sürümünü geri yükleme nasıl yapılır?

birtikcsgo

Picopat
Merhaba, NVIDIA son güncellemesi ile oyun performansım kötü etkilendi eski sürümüne geri yüklemek için Google'da aygıt yöneticisinden eski sürümü yükleme seçeneğiyle geri yüklemiştim. Ancak son sürüm ile tekrar yükledim. Artık aynı yöntem ile eski sürüme geçemiyorum. Herhangi bir bilgisi veya kaynağı olan var ise eski sürüme başka hangi yol ile geçebilirim? Bilgisayardan pek anlamıyorum detaylı bir anlatım var ise muazzam olacak.

İnternette versiyonları olduğunu düşünüyorum.Sürücüleri bilgisayarınızdan silip eski versiyonu ile tekrar kurabilirsiniz.

komple kaldır pc den , netten eski sürümleri ara bulursun oradan indir . nvdia yeni ekran kartı alman için bilerek yapıyor bence bende de aynı sorun var metro excodous gibi oyunları rahat oynarken şimdi oyunlarda takılma problemi yaşıorum, windows 2004 güncelemesi de sorun yaratabilir

Şubat ayı sürücülerini yükle , ekran kartın ne bilmiyorum benim nba 2k19 kasıyordu , güncel sürücüleri kaldırıp, şubat ayı sürücüyü kullanınca hiç kasma falan yok ayar falan da yapmadım

Geri
Yukarı