Nvidia Titan Z’nin Fiyatını Kırdı Ve AMD’den Cevap Gecikmedi

• Konuyu başlatan Simo Hayha
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 38
  • Görüntüleme 3B
Fiyat/Performans oranıyla ağır eleştirilere maruz kalan Nvidia’nın süper amiral gemisi GTX Titan Z’ye indirim geldi.

3999 USD’den satıulan karta Nvidia dün itibariyle %37 civarı indirim yaparak fiyatı 1899 USD olarak güncelledi. Fakat indirim perakende satışları değil OEM yani sistem üreticileri için geçerli.

AMD ise Nvidia’nın hamlesine gecikmeden yanıt verdi. 1499 USD’lik fiyatıyla Titan Z’yi az farkla da olsa geçen Radeon R9 295×2′yi 899 USD bandına çekti. İndirimlerin hem OEM hem de perakende satışlarda geçerli olması bekleniyor.

Nvidia ilk çıktığında Titan Z’yi ” Dünyanın en güçlü ekran kartı” olarak lanse etmiş ve 3999 USD gibi çılgın bir fiyat belirlemişti. AMD ise Radeon R9 295×2 ile 1499 dolardan çıkış yaparak dikkatleri üzerine çekmişti. Performans testlerinde 295×2′nin bir de az farkla daha hızlı olması Nvidia’ya ciddi eleştirilerin gelmesine sebep olmuştu. Bakalım firma indirimlerine devam edecek mi?

Kaynak:
Nvidia Titan Z’nin Fiyatını Kırdı. AMD’den Cevap Gecikmedi | Donanımcı Baba

Oyun Orjinal olmadığından da kaynaklanıyor olabilir belki ama gerçekten tuhaf bir durumdu :D Ama Crysis 3 30 Fps altına inmediğini görünce Ultra ayarlarda gerçekten sevindim :) Zaten Nvidia'nın yanında verdiği destekler olsun beni çok memnun etti.

Mausu döndürse 10 saniye sonra gelir heralde. :D
Evet onun gibi birşeydi :D

Hocam Tomb Raider oynuyorum en yüksek ayarlarda gerçekten çok mükemmel grafikler, Far Cry 3 oynadım gene çok güzel grafiklerdi birde bunları 45 Fps'nin atlına düşmeden oynayınca tadından yenmiyor :D Düşündükçe oynayasım geliyor tekrar.
Sen birde düşün o oyunları benim SPARKLE GT440 la oynuyorsun:D:D:DAma benim hiç oynayasım gelmiyor oyunları:D:D:D

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı